Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 Turbo 180 HP ile Insignia ya geridönüs :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post
    Güle güle kullanın kazasız günlerde inşallah. Hayırlı olsun aracınız...
    Insallah cümlemize üstadim cok sagolun.
    Insignia'nın büyülü dünyasında yolculukta...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaboy View Post

Sagolun Ratip Bey. Sizde benim gibi bir süre aradan sonra Insignia ya dönüs yaptiniz bunun icin birbirimizin halinden sanirim en iyi biz anlariz Aslinda bende ilk asamada 195 lik bakindim ancak birincisi cok fazla secenek cikmadi az ilan vardi, ikincisi ise islerim dolayisiyla cok sik yurtdisina cikiyorum Ratip Bey arac garajda yatiyor. Ayin ortalama 15 günü garajda yatacak ve sadece burada oldugumda da haftasonu kullanilacak bir araba icin 2.000 motorun vergi dezavantajina girmek istemedim acikcasi. Yoksa 195 ligin cilgin bir torku var ve BiTurbo zaten o da 180 ligi aratmaz. Cok km yapan icin cok ideal bir arac. Özellikle dolu paket ve LPG siz aradigim icin birkac hafta beklemek zorunda kaldim cünkü bakiyorum dolu oluyor güzel oluyor ama LPG oluyor, ya da LPG siz oluyor ama ici bombos oluyor o da Linea gibi birsey oluyor Haftasonu gibi iyice bir rot balans vs yaptirdiktan sonra birde yazilim düsünüyorum Ecufast te.

Sizinde bu vesileyle tekrardan araciniz hayirli olsun. Kazasiz belasiz günlerde araclarimizi kullanmak dilegiyle...
      Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Yazılım işi kendi bileceğiniz iş ama çok abartmayın derim. Fiyatı bu ara kurdan dolayı artmasına rağmen, performans hava filtresi ve pedal tepkime cihazı ile yazılıma yakın tatmin sağlayabilirsiniz.
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip View Post

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Yazılım işi kendi bileceğiniz iş ama çok abartmayın derim. Fiyatı bu ara kurdan dolayı artmasına rağmen, performans hava filtresi ve pedal tepkime cihazı ile yazılıma yakın tatmin sağlayabilirsiniz.
        Çok araci zorlayacak değerlere çıkarmazlar sağlıklı değerlerin üstüne çıkmaz Ecufast diye düşünüyorum. Işlerini profesyonel yapan yerlerden biri diye düşünüyorum. Artı performans hava filtresi ve intercooler ile desteklemeyi de düşünüyorum kısmetse. Sürekli dip gaz sürmem aslında aracı amaç ara ara müsait oldukça hız denemek ve uzun yolda sabitleyip artan torktan ötürü yakıtı düşürmek.

Yorum

Güle güle iyi günlerde kullanın, hayırlı uğurlu olsun aslanınız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
            Güle güle iyi günlerde kullanın, hayırlı uğurlu olsun aslanınız
            Cok tesekkür ederim iyi temennileriniz icin

Yorum

Araçtan birkaç resim ekliyorum dostlar.
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 3 photos.

Yorum

Arabayı satarken size ne dediler bilmiyorum ama döşemeler orijinal değil, Insignia'nın lansmanını geçtim, hiç böyle bir döşemesi olmadı.

Hatta detaya girmişken araba da Cosmo değil sadece ilk zamanlar gelen ve sonrasında Opel Türkiye'nin neden yaptığını anlamadığımız şekilde hiç getirmediği Sport donanım.
                Cosmo'dan farkları;
                - Flexride standart
                - Şasi diğer Insignia'lardan 10mm daha alçak.
                - Perfore deri direksiyon, OPC Line pedal setleri var.
                - Koltuklar ergonomik spor koltuk. Piyasada Recaro derler ama Recaro değil, AGR onaylı Opel'in koltuğu.
                - Dış kapı kollarında krom çıta olmaz.
                - Arka camlarda perde yoktur.

Sizin şansınıza Sport'un da dolusu gelmiş. Tek eksiği deri koltuk, onu da sonradan yaptırmışlar ama kaliteli durmuyor malesef.
                Sport bulmak zordur, keyfini çıkarın
                InsigniaTEAM

Yorum

Hafiye gibi adamsın Çağrı

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                    Hafiye gibi adamsın Çağrı
                    muhahamuhaha
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                      Arabayı satarken size ne dediler bilmiyorum ama döşemeler orijinal değil, Insignia'nın lansmanını geçtim, hiç böyle bir döşemesi olmadı.

Hatta detaya girmişken araba da Cosmo değil sadece ilk zamanlar gelen ve sonrasında Opel Türkiye'nin neden yaptığını anlamadığımız şekilde hiç getirmediği Sport donanım.
                      Cosmo'dan farkları;
                      - Flexride standart
                      - Şasi diğer Insignia'lardan 10mm daha alçak.
                      - Perfore deri direksiyon, OPC Line pedal setleri var.
                      - Koltuklar ergonomik spor koltuk. Piyasada Recaro derler ama Recaro değil, AGR onaylı Opel'in koltuğu.
                      - Dış kapı kollarında krom çıta olmaz.
                      - Arka camlarda perde yoktur.

Sizin şansınıza Sport'un da dolusu gelmiş. Tek eksiği deri koltuk, onu da sonradan yaptırmışlar ama kaliteli durmuyor malesef.
                      Sport bulmak zordur, keyfini çıkarın
                      Selam Cagri Bey,
                      Su anda Almanya'dayim. Tesekkürler detayli cevabiniz icin. Burada Almanya da ben ici bu renk tonunda ayni baldir destekli kirmizi renk dösemeli paket Insignia cok görmüstüm. Hatta 2012 de kiraladigim aracta da bu paket vardi öyle zannediyorum. Dediginiz gibi Türkiye ye cok gönderilmeyen bir paket bu ve nedenini de anlamak güc belirttiginiz gibi. Cosmo dan daha fazla artilari olan bir arac sonucta flexride standart, sasinin alcak olmasi yüksek hizlarda vs savrulmama ve yol tutus adina(tabi cok sürekli kötü yollara girmeyecekseniz ki nitekim girmiyorum da) daha iyi dolayisiyla sonradan mi takildi bu dösemeler vs gibi ufak tefek seylere de cok takilmiyorum acikcasi. Koltuklar cidden cok rahat ettirdi beni. Arka camlarda perde olup olmamasi cok o kadar benim icin önemli degil acikcasi dis kapi kollari krom cita olsa daha iyi olabilir miydi olabilirdi sanirim.

Gitmeden haftasonu öyle icime bir seytan girdi ve K&N sport hava filtresi, daha büyük intercooler ve yazilimla arac 235 beygire cikti arac tat veriyor gercekten cok tesekkürler sagolun bilgilendirmeniz icin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaboy View Post

Selam Cagri Bey,
                        Su anda Almanya'dayim. Tesekkürler detayli cevabiniz icin. Burada Almanya da ben ici bu renk tonunda ayni baldir destekli kirmizi renk dösemeli paket Insignia cok görmüstüm. Hatta 2012 de kiraladigim aracta da bu paket vardi öyle zannediyorum. Dediginiz gibi Türkiye ye cok gönderilmeyen bir paket bu ve nedenini de anlamak güc belirttiginiz gibi. Cosmo dan daha fazla artilari olan bir arac sonucta flexride standart, sasinin alcak olmasi yüksek hizlarda vs savrulmama ve yol tutus adina(tabi cok sürekli kötü yollara girmeyecekseniz ki nitekim girmiyorum da) daha iyi dolayisiyla sonradan mi takildi bu dösemeler vs gibi ufak tefek seylere de cok takilmiyorum acikcasi. Koltuklar cidden cok rahat ettirdi beni. Arka camlarda perde olup olmamasi cok o kadar benim icin önemli degil acikcasi dis kapi kollari krom cita olsa daha iyi olabilir miydi olabilirdi sanirim.

Gitmeden haftasonu öyle icime bir seytan girdi ve K&N sport hava filtresi, daha büyük intercooler ve yazilimla arac 235 beygire cikti arac tat veriyor gercekten cok tesekkürler sagolun bilgilendirmeniz icin
                        Insignia’da Brandy premium paket adı altında kahve koltuklar vardı ama kırmızı hiçbir zaman olmadı. Ben Opel’de çalışırken aksesuar olarak sonradan deri döşeme yaptırıyorduk, Showrooma bile koyuyorduk. Muhtemelen kiralık arabayada sonradan yapılmıştır. Koltukların rahatlığı hiç tartışılmaz, sadece bu koltuk değil, Opel’in Vectra’sından beri kullanılan koltuklar diğer markaların tabure vari koltuklarıyla kıyaslanamaz bile

Yazılım işi çok iyi olmamış, yol yakınken ya orijinale dönün yada biraz daha soft yaptırın dedim. Aramızda kol yamultan çok arkadaş varihihi
                        Bu motor için 210hpden fazlası büyük risk. Yazılımı yapan kişininde bunu bilmesi lazımdı. Nereye yaptırdınız?
                        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                        X