Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 Turbo 180 HP ile Insignia ya geridönüs :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 Turbo 180 HP ile Insignia ya geridönüs :)

Merhaba Degerli Dostlar, Insignia Team in kiymetli üyeleri ve Insignia tutkunlari,

Bir parca bahsetmistim bu aralar yeniden bir arac bakiyorum diye. 3 senelik bir aradan sonra tekrar Insignia ya dönmenin heyecanini yasiyorum. Bu sürecte 2011 3.20d Xdrive ve Audi 3.0 Tdi Quattro gibi araclar kullandim ancak her ikisinde de Insignia daki tadi alamadim. Simdi aranizda belki bazilari diyebilir nasil olur öyle sey onlarin yeri ayri. Algida secicilik herkes olayi almak istedigi taraftan aliyor elbette. Benim gerekcelerim oldukca yüklü cikan bakim maliyeti ve ariza durumunda actigi masraf ve aradaki fahis fiyat farkina degecek kadar ekstra birsey bulamayisimdi.

Bu nedenle bugün itibariyle 2010 model bir Insignia Cosmo Flexride bir arac almis bulunmaktayim. Aracin ici fuar lansman paketi olan kirmizi deri döseme. Joystick, sunroof da mevcut aracta ve fabrika cikis ekran. Ekspertiz raporu cok temiz cikinca hic kacirmak istemedim araci. Diferansiyel, direksiyon kutusu, turbo ve motorda en ufak bir yag kacagi dahi yok aracta diyince ekspertiz yapan arkadas ki 2014 2015 araclara dahi en ufak bir terlemede direk yag kacagi yaziyorlar. Ekspertiz Ümran da yapildi ki didik didik bakan bir firma. Sevincimi siz degerli Insignia Team üyesi dostlarimla da paylasmak istedim. Daha önceki kullandigim 2.0 Cdti 160 lik dizelden sonra biraz yakit konusunda fazlasi olacak ancak araci haftasonundan haftasonuna kullanmaktayim. Arti islerim dolayisiyla da her ayin en az 15 gününü Türkiye disinda gecirmekteyim. Bu nedenle dizel arabaya cokta ihtiyacim oldugunu düsünmüyorum. Umarim kararimda pisman olmam. LPG de taktirmayi düsünmüyorum. 2.000 motorun vergi dezavantaji da cabasi.

Henüz aracla ilgili resimleri cekme firsatim olmadi. En kisa sürede fotograflari da sizlerle bu konu basligi altinda paylasiyor olacagim.
    Hepinize selamlar.
    Insignia'nın büyülü dünyasında yolculukta...

hayırlı uğurlu olsun , güle güle kullanın.

Yorum

Hayırlı olsun güle güle kullanın
      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
        hayırlı uğurlu olsun , güle güle kullanın.
        Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55 View Post
        Hayırlı olsun güle güle kullanın
        Cok tesekkür ederim beyler. (y)

Yorum

Foto atında gözümüz şenlensin. Hayırlı olsun.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Güle güle kullanın.....

Yorum

İçinize sinen bir araç bulmuşsunuz hayırlı olsun

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hayırlı olsun. Bakımlı ve dolu paketli bir 180lik tadından yenmez.
                34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin

Araba sahibindende ilanda mıydı?
                  InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
                    Foto atında gözümüz şenlensin. Hayırlı olsun.
                    Hocam firsat bulur bulmaz resimleri ekleyecegim buraya. Cok tesekkürler eksik olmayin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                      Güle güle kullanın.....
                      Sagolun eksik olmayin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                        İçinize sinen bir araç bulmuşsunuz hayırlı olsun
                        Evet özellikle dolusunu bulmak istedigim icin birde ekspertizi temiz cikacak bir arac bulmak istedigim icin biraz arandim ama sonunda gönlüme göre oldu sükürler olsun. Cok tesekkürler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip View Post
                          Hayırlı olsun. Bakımlı ve dolu paketli bir 180lik tadından yenmez.
                          Sagolun Ratip Bey. Sizde benim gibi bir süre aradan sonra Insignia ya dönüs yaptiniz bunun icin birbirimizin halinden sanirim en iyi biz anlariz Aslinda bende ilk asamada 195 lik bakindim ancak birincisi cok fazla secenek cikmadi az ilan vardi, ikincisi ise islerim dolayisiyla cok sik yurtdisina cikiyorum Ratip Bey arac garajda yatiyor. Ayin ortalama 15 günü garajda yatacak ve sadece burada oldugumda da haftasonu kullanilacak bir araba icin 2.000 motorun vergi dezavantajina girmek istemedim acikcasi. Yoksa 195 ligin cilgin bir torku var ve BiTurbo zaten o da 180 ligi aratmaz. Cok km yapan icin cok ideal bir arac. Özellikle dolu paket ve LPG siz aradigim icin birkac hafta beklemek zorunda kaldim cünkü bakiyorum dolu oluyor güzel oluyor ama LPG oluyor, ya da LPG siz oluyor ama ici bombos oluyor o da Linea gibi birsey oluyor Haftasonu gibi iyice bir rot balans vs yaptirdiktan sonra birde yazilim düsünüyorum Ecufast te.

Sizinde bu vesileyle tekrardan araciniz hayirli olsun. Kazasiz belasiz günlerde araclarimizi kullanmak dilegiyle...

Yorum

Güle güle kullanın kazasız günlerde inşallah. Hayırlı olsun aracınız...
                            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                              Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin

Araba sahibindende ilanda mıydı?
                              Tesekkür ederim Cagri Bey Allah razi olsun cümlemize. Hepimize araclarimizi kazasiz belasiz nice mutlu günlerde agiz tadi ile kullanmak nasip olsun.

Evet ilandaydi.

Yorum

İşleniyor...
                              X