Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeniden Insignia'ya dönüş Biturbo ile oldu, iyi de oldu.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Aracın hayırlı olsun. araçlarımıza ait videoları biz kullanıcılar çekmesi gerek gerçekten.
    Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakan Uygur View Post

Seri olabilir fakat hızlı değil malesef 180 lik insignia gibi bi araç birdaha zor gelir..
      Yokuş aşağı geçebileceği dorudur.
      https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aSya View Post
        Ratip,
        6 oldu
        Rekor bende diye hindi gibi kabarıp durma, benim de altı oldu, yedinci de yolda galibaihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Rekor bende diye hindi gibi kabarıp durma, benim de altı oldu, yedinci de yolda galibaihihi
          Abi hindilik galiba kesilme aşamasında Lütfen 6 da kal ki berabere olsun bu iş.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Forumda 8.insigiam diyen bir arkadaş vardı yanlış hatırlamıyorsam
            @Murat
            2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
              Forumda 8.insigiam diyen bir arkadaş vardı yanlış hatırlamıyorsam
              O arkadaş sekiz arabayı rüyasında alıp satmış olmalıhaha

Yorum

Farkında olmadan zaman çabuk geçiyor. Yusuf abi ne ara 5.Insignia'yı aldı farkında bile olmadık. Ankara'da da 7 Insignia değiştiren vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ercan abi de sessiz takılanlardan, onda da bildiğimiz bilmediğimiz bir sürü Insignia geçti elinden net sayı kaç Ercan abi? ercan çalış
                InsigniaTEAM

Yorum

Ratip kardeşim tekrardan hayırlı olsun. Aracın maşallahı var.
                  Bende biturbo dolu bir araba aradım 2 ay sürdü fakat bulamadım. Bende dolu olsun yeterki diyerek 1.6 dizel aldım ve 5. insigniam oldu
                  Son 2 senede yaklaşık 15 araç el değişti galiba bende , ama insignia farkılı, bi ara konu bile açıp kötülemiştim ama araçlarımız gerçekten çok özel ve güzel.
                  Bu fiyatlara alabileciğimiz en kaliteli araba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25 View Post
                    Ratip kardeşim tekrardan hayırlı olsun. Aracın maşallahı var.
                    Bende biturbo dolu bir araba aradım 2 ay sürdü fakat bulamadım. Bende dolu olsun yeterki diyerek 1.6 dizel aldım ve 5. insigniam oldu
                    Son 2 senede yaklaşık 15 araç el değişti galiba bende , ama insignia farkılı, bi ara konu bile açıp kötülemiştim ama araçlarımız gerçekten çok özel ve güzel.
                    Bu fiyatlara alabileciğimiz en kaliteli araba
                    Senin de araban hayırlı olsun. Hakikaten epey dolu bir araç
                    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Benimde 5 oldu nasip olursa boylede islergiderse 6 da olacak sanirim en ucuz en güzel araba insignIn

Yorum

2 senelik geçmişim var insignia ile. Şuan 3. İnsigniamın sahibiyim. Bağımlılık yapıyor heralde

Yorum

Hayırlı olsun şehiriçi bu kadar az yaktırmayı ben beceremem

Yorum

İşleniyor...
                          X