Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 İnsignia 1.6 CDTI 136HP Otomatik Dizel Cosmo ile Deneyimlerim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Maalesef öyle. Bari o usb den bir tane daha koy torpidoya falan. Bu çağda tek usb nedir yani. Maliyeti nedir ya. Universal usbler 2 dolara satılıyor!
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Güncelleme: 02.08.2017
      Aracımın iç aydınlatmalarını lede çevirmeye başladım. Tavan ve torpido aydınlatma için ledler geldi ve yaklaşık 5 dakika montaj sürdü. Torpidonun resmini çekmeyi unutmuşum. çeker eklerim diğer ledlerde gelince komple hepsini resmedicem.

1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
        Maalesef öyle. Bari o usb den bir tane daha koy torpidoya falan. Bu çağda tek usb nedir yani. Maliyeti nedir ya. Universal usbler 2 dolara satılıyor!
        Benimkinde torpidoda da var 2.USB.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
          Benden de ekstra bir bilgi; Android Auto çoklayıcı ile çalışıyor fakat telefonun çoklayıcıdan çektiği akım harcadığı akımı karşılayamadığı için telefonun şarjı hızlı bir şekilde azalıyor. Direkt bağlayınca bu sorun olmuyor telefon hem şarj oluyor hem android auto kullanılıyor.
          Android auto yüklenmesini nerde yaptirdiniz.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mechanical_Engineer View Post

Benimkinde torpidoda da var 2.USB.
            torpidoda? nerede? model yılı nedir aracın ve multimedya sisteminiz orjinal mi?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Mechanical_Engineer View Post

Android auto yüklenmesini nerde yaptirdiniz.
              Android auto aracın orjinalinde geldi. Ben sadece telefonuma Android Auto uygulamasını yükledim ve direkt bağlandı bir sıkıntı yaşamadım. Yalnız bir uyarıda bulunayım, google play servisleri ve play müzik devre dışı ise telefonunuz da android auto düzgün çalışmıyor. Ya hiç bağlanmıyor hata veriyor ya da bağlanıyor ama bir süre sonra kitleniyor. Telefonunuz da bu 2 uygulama ve android auto uygulamasını güncel tutarsanız bir sıkıntı olmuyor. Aracım 2016 Aralık çıkışlı ama üretim tarihini unuttum şu anda ama bulursam yazarım.
              Bir de Nisan ayındaydı galiba myopelde teknik servis aksiyonu olduğunu gördüm gittim yaptırdım. Aksiyon detayı multimedya sistem ve usb girişi ile ilgili bir güncellemeydi.
              Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

• Torpidon
                Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

torpidoda? nerede? model yılı nedir aracın ve multimedya sisteminiz orjinal mi?
                Torpidonun içinde kablo var. 2015 ekim fabrika çıkışı. 2016 trafiğe çıkış . multimedya orijinal fabrika çıkış.

Yorum

• ilk kez duydum o kabloyu. sport mu araç cosmo mu? birde r700 mü var intellilinkin.

Yorum

• OPC Line sport, evet r700 var intellinkin.

Yorum

• Bu kadar soru sorduracağınıZa bana şu torpidodan usbnin resmini bir çekip koysanız Zahmet olmazsa ) sonuçta sistem aynı, bildiğimiz r700. Torpidoya bi usb çekilebilir iyide olur. Teşekkürler

Yorum

• You do not have permission to view this gallery.
                        This gallery has 1 photos.

Yorum

• Fotoğrafı bu. Fabrikasyon.

Yorum

• Kablo hiç orijinal gibi durmuyor. Siz led konusunda "benim tüm aydınlatmalar fabrika çıkışı led" demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Ya sizin araç farklı bir üretim ya da sizin orijinal sandığınız bazı modifikasyonlar var.

Yorum

• kablo kesinlikle fabrikasyon değil %100... o kablo fabrika tarafından öyle bırakılmaz. torpidonun arka boşluğundan içeri salınmış. ki kablo ile bu işe girmez asla üretici. çünkü o kablonun orada kopma soyulma kırılma riski çok fazla. başa bela olur o firmaya.
                              Fabrikasyon led olarakta hiç görülmedi. sizin araca sizden önce ufak dokunuşlar yapmışlar sanırım.

Yorum

• Bu araçta büyük ihtimal interface takılı.Bu kablo interface in usb girişi.
                                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                                2.0 CDTI
                                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
                                X