Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 İnsignia 1.6 CDTI 136HP Otomatik Dizel Cosmo ile Deneyimlerim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Geçmiş olsun.Flexridelı insigniayı yoldan çıkarmak pek mümkün değildir.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

• Geçmiş olsun. Okurken o anı yaşadım.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• Güncelleme:

Kafamda çift egzoz uygulaması var nedendir bilinmez. Ama sanki bu dönem cagri kardeşime uğrayacak gibiyim işlem için
        Siz ne düşünürsünüz. Yapmalı mıyım? yorumlarınız önemli hiho
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Ben yaptırdım. İyi ki de yaptırmışım, görüntü çok farkediyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• aynen, saçma sapan upgradeler yerine bu tarz işlemler şıklığa şıklık katıyor. Bakım zamanıda geldi aracın, aynı gün olmazsa çıkaracağım aradan. hihosrk
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Bu arabaya en çok hava katan özellik bence.
              "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

• Bende düşünüyorum. Masrafı konusunda bilgi sahibi olan var mı?
                Insignia Cosmo 2016 1.6 Dizel 136HP AT6 + Stil Paket + Rhytm Ahşap Dekor

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Apps View Post
                  Bende düşünüyorum. Masrafı konusunda bilgi sahibi olan var mı?
                  odak dynamics te 900 tl yazıyor sahibinden sitesinde. inşallah bu hafta cumartesi bakıma gideceğim. zamanım yeterli olursa uygulamayı yaptıracağım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

odak dynamics te 900 tl yazıyor sahibinden sitesinde. inşallah bu hafta cumartesi bakıma gideceğim. zamanım yeterli olursa uygulamayı yaptıracağım.
                    Teşekkür ederim. Hayırlı olsun şimdiden.
                    Insignia Cosmo 2016 1.6 Dizel 136HP AT6 + Stil Paket + Rhytm Ahşap Dekor

Yorum

• Güncelleme 06.05.2017 Cumartesi

Aracım 26.550 Km de. Şehir içi kullanımım daha çok ve dizel olduğu için 30.000 bakıma erken girmek istedim.
                      Şuan Cevizlibağ Odaktayım. Az önce aracı teslim ettim. Tabi telafuz edilen rakamlardan sonra yazmam gerekiyordu.

Periyodik Bakım.
                      Fren Hidroliği Bakımı
                      Klima detaylı bakteri temizliği paketi
                      arka 2 balata
                      motor yıkama temizlik gibi şeyler.
                      Genel kontroller.

Fiyat 1.600 TL !!!

NASILIZ İYİMİYİZ BEYLER!

Yorum

• Bu sene 1700 kasko 570 trafik sigortası 700 küsür mtv 1600 bakım oda sana eşittir 4600 TL öpüldüm.

Allah kaza bela vermesin.

Yorum

• İyi günlerde binmek nasip olsun. Bakım ve kasko bana biraz fazla geldi.

Yorum

• Ne kadar pahalı zevklerimiz var değilmi.. Sıfır Araçlar uçtu gitti bakımı kaskosu vergisi pulu şusu busu derken insanda zevkte bırakmıyor.. Bazen düşünüyorum bizmi arabaya biniyoruz arabamı bize biniyor..)) neyse yinede seviyorum bu araba sevdasını..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

• Kesinlikle öyle, sıradan zevkler lüks gibi gelmeye başladı hayatımızda. arabanın bize bindiği doğru

Bir güncelleme daha yapayım.

Daha önce başka bir konuda frene basınca 60-80 km arasında hafif bir sarsıntıdan bahsediyordum. Arka balatalar değişti lakin test sürüşünde sarsıntının devam ettiği tespit edildi. ben ısrarla bu kmlerde hafif titreme var disklerden kaynaklanıyor dedim.

Test sürüşünü yapan usta ile beraber çıktık. O da hissetti ama birşey söylemedi,

Sonra tarık bey ön disklerin garantiden değişeceğini söyledi. açıkçası 26.000 KM de aracın diski neden nasıl yamuluyor çok ilginç. bu durum çok hoşuma gitmedi. ama haftaya müsait bir zamanda tekrar gidip yeni diskleri taktıracağım.

Yorum

• Araba cook guzel duruyor masallah

Yorum

İşleniyor...
                                X