Duyuru

Collapse
No announcement yet.

JD547'nin Zaman Tüneli

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hayırlı olsun.
    Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

• Maşallah diyelim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Güle güle kullan Uğur. Farlar ben buradayım diyor )
        InsigniaTEAM

Yorum

• gezgin_insignia FacomX Teşekkürler.

cagri Teşekkürler, sürmeli oldu valla, dikkat çekici.

Yorum

• Çok Şaane

Yorum

• Vayy harika olmuş.. aklımda bu uygulama detayları senden öğrenmek isterim uğur nasıl yapılacağı ve fiyat hakkında..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

• Beschäler Insignia Teşekkürler abi.

insgna44 Teşekkürler abi, uygulaması çok basit. Multimedia cihaızım zaten vardı. Kamerayı Çin'den almıştım, fakat arızalı çıktı. Bu yüzden ekstra kamera almak zorunda kaldım(80 TL), sağ çamurluk davlumbazının içinden etrafta hiçkablo görünmeyecek şekilde içeriye kabloyu çektik, torpidoyu sökmek gerekiyor. Davlumbazında tutan dişlerini vs sökmek gerekiyor. Sağ sis farının artı eksi uçlarından elektrik alıp lehimledik, üstüne bant ile izole ettik. Kamerayı tam plakanın ortasına doğru küçük vidaları ile sabitledik.

Multimedia cihazının AUX girişi boştaydı zaten kameradan gelen görüntü girişi için bunu kullandık. Kesme biçme yok, sadece sis farına kabloyu sıyırdık o kadar. Sisler açık, multimedia AUX ekranında iken görüntü geliyor.

Yorum

• Tamamdır kardeşim..bende multimedia var aux boşta nasıl yapılacağınıda öğrendim bi kamera alacaz o zaman iyi bir elektrikçi ye yaptırabilirim.. Aracı satmassam bu ara bunu kesin yaptıracam.. çok güzel olmuş..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

• Tavsiye ederim abi, aracın burnundan aşağıyı göremiyoruz, kestiremediğimiz zamanlarda işe yarıyor. İstersen elektrik bağlantısını sürekli elektrik alacak şekilde yapıp, içeriye bir düğme koyabilirsin. Böylece sis farlarını açmadan sadece kameraya elektrik gelmiş olur.

Yorum

İşleniyor...
                    X