Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Akşahin Fotoğraflar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Hayırlı olsun keyifli kilometreler geçirmeniz dileğiyle.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
    2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Keyifle kazasız belasız kullanın, kullandıkça kıyaslama yapmanızı bekliyorum özellikle uzun yolculuklardaki deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim Şaman bey size ve ailenize hayırlı olsun =)

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Abi güle güle kullan. Gerçekten güzel bir araç jantlar hariç
        F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Değerli kardeşim,bildiğiniz gibi 1,6 turbo 180 hp ile başlayıp insignianın hemen bütün versiyonlarını birkaç yıl kullanmış biriyim.
          Bu tecrübelerime dayanarak şu tesbitimi gönül rahatlığı ile paylaşabilirim.İnsignia B versiyonunun sadece adı insignia.Bu araç
          bambaşka bir şey, dilim döndüğünce ne olduğunu anlatacağım, ama, hülasa diyeyim her bakımdan fiyat/performans olarak
          rakipsiz, birinci sınıf sayılan araçlardan fazlası olup eksiği olmayan bir makine olduğuna kefil olurum. Bu beyanım fanatik
          bir açıklama değil, gerçeğin ta kendisidir.İlk fırsatta daha ayrıntılı olarak tecrübelerimi paylaşacağım, Peşin peşin söylemek
          istediğim ise özetle şudur:
          Ne kadar anlatsam eksiktir, en doğrusu yaşanılıp tecrübe edilen olacaktır,yaşanınca daha iyi anlaşılır.
          Öncelikle hayırlı olsun. Güle güle keyifle kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

Foruma kayıt yaparken belirtmiştim ki bir daha belirtmekte zarar görmüyorum.
          2006 veya 2007 de acentenin önüne park etmiş bölge müdürünün insignasını yer açmak için koltuğuna geçip bir tur atıp caddenin karşına park ederek virüsün bana bulaşmasına sebep oldum.
          O virüsün kuluçka dönemi biraz uzun sürsede sonunda uyanıp devreye girdi.
          Bu açıklamalarınızı okudukça insan ayrı bir keyif alıyor.
          Forumdaki bu tür sohbetleri okuduğum sürece, şairin dediği gibi '' başka yara meyil '' edeceğimi de hiç sanmıyorum.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Allah kaza bela vermeden keyifle binmeyi nasip etsin.Güzel kilometreler nasip olsun inşallah.

Yorum

İşleniyor...
            X