Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Buda bizden gelsin..İlk resmimiz ;)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Maşallah.. Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın aracınızı..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
      Maşallah.. Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın aracınızı..
      Çok teşekkürler üstat amin cümlemiz inşallah

Yorum

Allah kaza bela vermesin hocam. OPC body kit siz mi yaptırdınız sanırım fiber bu, ben bir türlü bulamadım yaptıracak düzgün bir yer
        İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmethamdi55x View Post
          Allah kaza bela vermesin hocam. OPC body kit siz mi yaptırdınız sanırım fiber bu, ben bir türlü bulamadım yaptıracak düzgün bir yer
          Aynen hocam fiber fakat aldığımda bu şekildeydi..Plastik daha iyi ama pahalı diyorlar :/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan352 View Post

Aynen hocam fiber fakat aldığımda bu şekildeydi..Plastik daha iyi ama pahalı diyorlar :/
            peki tamponda açıklık var mı kenarlarda , boya da dalgalanma var mı? Bende fiber düşünebilirim.
            İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmethamdi55x View Post

peki tamponda açıklık var mı kenarlarda , boya da dalgalanma var mı? Bende fiber düşünebilirim.
              Kötü durmuyor boyada dalgalanma yok fakat minik catlaklar yada taş çarptı boya eksildi vs bu tip ince ayrıntılar hoş değil. .tampon un kenarlarında cok cok az göze batmayan açıklık mevcut yani fabrikasyon birebir durmuyor küçük cm ler oynuyor. .ben şimdi kasko ya opc kit diye ekleme yapmaya calisicam birşey olursa dünya para :/

Yorum

İşleniyor...
              X