Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 turbo 170 hp sidi insigniaya lpg takdiranlar 2018

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 turbo 170 hp sidi insigniaya lpg takdiranlar 2018

Merhaba arkadaşlar araniza 1.6 turbo benzinli 170 hp sidi motora sahip insigniamla katiliyuorum

lpg takdiran varmi acaba forumda eski konular mevcut 2 yil once yazılmış konu açmak istedim acaba yakit tuketiminiz su an ne durumda bir sorun yasadiniz mi araclarda hangi kit markasini kullanıyorsunuz cevap verirseniz sevinirim bende aracima takdirmayi dusunuyorum ..

konu ile ilgili yardimlarinizi bekliyorum...

Sıvı sistem lpg taktırmayın. Ben söktürdüm. Araçtaki tüm sorunlar düzeldi. Lpg risk işi. Göze alıyorsanız size kolay gelsin..
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Murat hocam karma sistem öneriyorlar ama kafamiz karisik .. prins var landrienzo var kullanan referans olursa bizda takdirmak istiyoruz

Yorum

Ben Mayıs’tan beri 2015 model aracımda prins vsi2di kullanıyorum. Şehir içi 11-14 litre yakıt tüketimi var+ bir miktar benzin de tüketiyor tabi. Şimdilik bir sorun yaşamadım.Aracımda Sadece 2500-3500 devir aralığında bazen hafif tekleme var ama kaynağı lpg mi buji mi başka bir şey mi henüz tespit edemedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hunter View Post
          Murat hocam karma sistem öneriyorlar ama kafamiz karisik .. prins var landrienzo var kullanan referans olursa bizda takdirmak istiyoruz
          Benim aracın aynısından lovato karma sistem lpg montajlı haliyle aracı kullanma imkanım oldu. Sanırım ayarlarını epey kıstırmıştı sahibi çünkü araç sanki 170 beygir değildi, gitmiyordu yani. Dip gazda bile benim araca göre 1 sn sonra tepki veriyordu araç. Hızlanması bile kötüydü.

Forumda Nalbantoğlu nun karma sistemle ilgili yazılarını bulabilirsiniz. Son karar sizin tabi. Ben bir daha asla lpg işine girmem.. fabrikasyon lpg olursa araçta öyle olur ancak.. Hakkınızda hayırlısını diliyorum.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Levent bakıyorum araştırmalar tam gaz ilerliyor

Yorum

Gökhan abi araci çözüyorum simdi lpg isine el attim .. insallag bunuda halldecegim .. :v

Yorum

Farkındayım,baya bi araştırma yapıyorsun.Sen çözcen bu işi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: juristokrat View Post
                  Ben Mayıs’tan beri 2015 model aracımda prins vsi2di kullanıyorum. Şehir içi 11-14 litre yakıt tüketimi var+ bir miktar benzin de tüketiyor tabi. Şimdilik bir sorun yaşamadım.Aracımda Sadece 2500-3500 devir aralığında bazen hafif tekleme var ama kaynağı lpg mi buji mi başka bir şey mi henüz tespit edemedim.
                  Benzin ne kadar yakıyor? Rasyonel bir rakam var mı elinizde? Bende de aynı kit takılı, karşılaştırma yapmak açısından soruyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekaya88 View Post

Benzin ne kadar yakıyor? Rasyonel bir rakam var mı elinizde? Bende de aynı kit takılı, karşılaştırma yapmak açısından soruyorum.
                    bir defa uzun yolda ölçtüm, 350 km’de(ortalama 120160 arası hız) 5.5 litre benzin harcamıştı.

Yorum

130 dan sonra benzin tüketimi biraz artıyor sanırım ben 120yi hiç geçmedim ve hız sınırlarına uyarak yaklaşık 2200 km yol yaptım ve 12.5 litre benzin tükettim. Ancak bunun 200-300 km şehir içiydi. Şehir içinde gende 100kmde 1.8-2.3 litre arası bir tüketimim oluyor. Kit landirenzo.

Yorum

http://www.insigniateam.com/forum/te...-i%C3%A7in-lpg

Yorum

İşleniyor...
                        X