Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG taktırmak istiyorum.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• LPG taktırmak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar! 2010 İnsignia 1.6 Turbo aracıma lpg taktırmak istiyorum. Hem forumda çok araştırdım hem de yutube videolarından gördüğüm kadarıyla lpg için doğru malzeme ve ustalıkla çok sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Kayseri'de yaşıyorum. Burda doğru ustayı bulabilirmiyim bilmiyorum. İstanbul'da candan mühendislik ve Ankara'da fark otogaz bu konuda tecrübeli gözüküyor.
    Bana gerçekten yol göstercek arkadaşalara ihtiyacım var. Gerekirse Ankara'ya gitmeyi düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...

Valla hocam bende aracım için bi ara düşündüm sonra vazgeçtim..Fakat candan mühendislik istanbul Ümraniye sanırım burası iyi gibi..YouTube üzerinde birçok videoları mevcut..hani karar verseydim direkt oraya gidermiydim? Sanırım evet..İnşallah gönlünce olur..Bir kere cereme çekersin yol şu bu sonra kafan rahat eder ..

Yorum

Forumda eski konularda bir çok görüş-tecrübe açıklandı bu konuyla ilgili olarak. Naçizane tavsiyem nalbantoglu ile irtibata geçmeniz. Kendisi insignia ve lpg konusunda üstadlık seviyesinde.
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan352 View Post
        Valla hocam bende aracım için bi ara düşündüm sonra vazgeçtim..Fakat candan mühendislik istanbul Ümraniye sanırım burası iyi gibi..YouTube üzerinde birçok videoları mevcut..hani karar verseydim direkt oraya gidermiydim? Sanırım evet..İnşallah gönlünce olur..Bir kere cereme çekersin yol şu bu sonra kafan rahat eder ..
        Teşekkür ederim fikir verdiğininiz için. Ben de öyle düşünüyorum. İşin ehline gitmek lazım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip View Post
          Forumda eski konularda bir çok görüş-tecrübe açıklandı bu konuyla ilgili olarak. Naçizane tavsiyem nalbantoglu ile irtibata geçmeniz. Kendisi insignia ve lpg konusunda üstadlık seviyesinde.
          Aynen öyle yaptım. Bugün Ahmet beyle görüştüm sağolsun vakit ayırıp ilgilendi benimle. Tavsiyeleriyle hareket edip önümüzdeki hafta lpg taktıracağım inşallah. Teşekkür ederim.

Yorum

İşleniyor...
          X