Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Landirenzo mu lovato mu?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Landirenzo mu lovato mu?

Arkadaşlar, önümüzdeki hafta ikisinden birine karar vereceğim. Lovato 3000 tl, Landirenzo 4000 tl (yağlama kiti hediye). Bu konuda somut tecrübesi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Benim aracımda yaklaşık 8 aydır lovato var, memnunum bir sıkıntı yaşamadım.
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Yalnış anlamazsanız eğer neden atiker değil? Lpg konusunda Ahmet Nalbantoğlu hocamdan detaylı bilgi alın. Ben astra kullanıyorum ve landirenzo kit mevcut. Astranın internette grubu var ve landi nin bayisi sponsoruydu. Araştırmadan kaliteli diye yağlamalı kit taktırdım. hem bayisi hem de izmir distiribitörü çok ilgisiz. Aracıma 10000kmde regülatör değişiminden sonra 1.4 litre turbo ayarı yükledikleri için ( günahları boyunlarına) zengin karışım arızası verdi 6 ay araştırdım. Adamlara her gittiğimde kafalarını kaldırıp arabaya bile bakmadılar. "opelci ... Ustaya gideceksin. Sıfır araçları bile bayiler ona gönderiyor" dediler. 600tl para harcadım. Anlaşmalı opel ustalarına kalsa oksijen sensörlerini bobini subabpı herşeyi değiştireceklerdi. Sponsorlarını değiştirdiler de başka bayiden haberim oldu 3 dakikada ayarı değiştirdi ve sorun halloldu.

Yorum

İşleniyor...
      X