Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6t aracıma lpg taktırdım..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

hayırlı olsun hocam, AFR ayarının önemini hep anlatıyoruz.

Ahmet eline sağlık bu arada.
    Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post
      hayırlı olsun hocam, AFR ayarının önemini hep anlatıyoruz.

Ahmet eline sağlık bu arada.
      Teşekkür ederim, benzinden hiç bir fark yok gerçekten.
      2016 Mercedes cla 180 cdi amg

Yorum

Bu arada lpg'yi ruhsata işletme emniyet'te değil noter'de oluyormuş bilginiz olsun.

Yorum

Hayırlı olsun,
          İnşallah sıkıntısız uzun kmler kullanırsın.
          Benim gibi 1.4 insignia yı lpg ile sıkıntısız kullanan çok, iyi ayarla 1.6 larda da sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Yorum

Bu afr ayarı prins sisteminde olmuyor mu? Prins servisleri kimi gerek yok prins için diyor, kimi zaman kaybetme gel ayar atalım diyor Prins sistemine yaptıran var mı?
            Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Yapılıyor ise Prins için bu ayarı yapacak sağlam usta tavsiyesi rica ediyorum.
              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Prins ecusu yetkili hariç bağlantıya izin vermediğinden yapılamıyor diye biliyorum. nalbantoglu daha iyi cevap verecektir.
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

İlk depo bitti. Sürekli istanbul şehiriçi bazen durkalk bazen açık trafik, klima açık sakin kullanım. 40 lt depo ile 365 km gitti. Ortalama 11 lt lpg harcamışım, burada po'dan alıyorum gazı ve şu an 2.87*40=115 tl Km'de 31 kuruş yakıt sarfiyatı. 1.5 dci insignia gibi oldu Benzin göstergesinde hiç oynama yok desem hakkıdır çok milimetrik bir oynama var. Uzun yolda 450 kesin gider gibi görünüyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
                    Yapılıyor ise Prins için bu ayarı yapacak sağlam usta tavsiyesi rica ediyorum.
                    Prins kitlere Ankara-İzmir de ayar yapmaya başladık.
                    Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post

Prins kitlere Ankara-İzmir de ayar yapmaya başladık.
                      Selamlar,İnsignia 1.6T 170bg SIDI motorlara prins uygulaması yapıyormusunuz? Yapılıyorsa maliyeti nedir? Ben İzmir'deyim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Selamlar,İnsignia 1.6T 170bg SIDI motorlara prins uygulaması yapıyormusunuz? Yapılıyorsa maliyeti nedir? Ben İzmir'deyim.
                        montaj yapmıyoruz. Sadece AFR ayarı hocam. O motora prins distribütörü motor numarasına göre montaj yapıyor. telefon açıp bilgi almalısınız.
                        Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mazelife View Post
                          İlk depo bitti. Sürekli istanbul şehiriçi bazen durkalk bazen açık trafik, klima açık sakin kullanım. 40 lt depo ile 365 km gitti. Ortalama 11 lt lpg harcamışım, burada po'dan alıyorum gazı ve şu an 2.87*40=115 tl Km'de 31 kuruş yakıt sarfiyatı. 1.5 dci insignia gibi oldu Benzin göstergesinde hiç oynama yok desem hakkıdır çok milimetrik bir oynama var. Uzun yolda 450 kesin gider gibi görünüyor.
                          Ben benzinde bile 11 litreyi görmedim desem yalan olmaz.Çok iyi bir değer, Benzinde 8-9 litre mi yakıyordunuz.
                          2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post

Ben benzinde bile 11 litreyi görmedim desem yalan olmaz.Çok iyi bir değer, Benzinde 8-9 litre mi yakıyordunuz.
                            Yol bilgisayarı 9.3 ortalama veriyor. Bende bu kadar beklemiyordum istanbul da. Lastik havaları 36 da oda etkiliyor. Yol müsait ise hız sabitleyicisi kullanıyorum. İş ile ev arası 6 km, böyle kısa mesafe kullanımımda fazla. Benzin aldı başını gitti, bu değerler bizim araçlar için gerçekten çok iyi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mazelife View Post

Yol bilgisayarı 9.3 ortalama veriyor. Bende bu kadar beklemiyordum istanbul da. Lastik havaları 36 da oda etkiliyor. Yol müsait ise hız sabitleyicisi kullanıyorum. İş ile ev arası 6 km, böyle kısa mesafe kullanımımda fazla. Benzin aldı başını gitti, bu değerler bizim araçlar için gerçekten çok iyi.
                              Ben normal benzinde 12 litreyi görüyordum, lpg de 14 lt falan yakıyor. Benzin şuanda 6,79 * 12 litre kmde 81 krş yakardım şimdi ise 2,88 * 14 litre 38 krş falan oluyor.
                              2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Dertsiz tasasız kullanırsınız umarım. Dayanışma budur, forum bu günler için kurulduclapclap
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X