Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yeni lpg kit tavsiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yeni lpg kit tavsiye

hocam iyi günler lpg ile ilgili olan yazılarınızı okudum. Ben bi arkadaşımdan insingia 1.6 T sport donanımlı bir araç alacağım malum bu donanımda çok fazla araç yok. afl far + sport koltuklar + orjinal multimedia sistemi + en önemlisi de flexiride şasi mevcut araçta. diğer donanımlar zaten sabit. benim asıl sorum ise size şu olacak araç 119bin kmde bakımlı bir araç tanıdığımdan alıyorum bu araç için aldıktan sonra lpg taktırmayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir taktırmamı önereceğiniz kit varmıdır teşekkürler. nalbantoğlu yardımlarınızı bekliyorum

flexride şasi olmalıydı özür dilerim

Yorum

Galiba Özel mesaj atayım derken genel mesaj oldu. Metin içeriğinizden bunu anlıyorum.
      Ahmet adına konuşmayayımda Atiker Grand kit yada Gold kit tavsiye edecektir diye umuyorum.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

yok genel olarak soruyorum yani Ahmet bey özellikle bu işle ilgilendiği için onun yorumunu da özellikle merak ettim tabiki bütün tavsiyelere açığım

Yorum

değişik bir mesaj olmuş.

Atiker Grand kit öneririm. f/p ürünüdür. enjektörleri tek tek ve çok hızlıdır.
          Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post
            değişik bir mesaj olmuş.

Atiker Grand kit öneririm. f/p ürünüdür. enjektörleri tek tek ve çok hızlıdır.
            hocam bende aynı düşüncedeyim hatta inşallah nasip olursa bağlattığımda verim alamazsam sizde uygun olduğunuzda ayarlamalar için yanınıza gelmeyi diliyorum. Bu sayede tanışmamıza da vesile olacağını umuyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kiss4luck View Post

hocam bende aynı düşüncedeyim hatta inşallah nasip olursa bağlattığımda verim alamazsam sizde uygun olduğunuzda ayarlamalar için yanınıza gelmeyi diliyorum. Bu sayede tanışmamıza da vesile olacağını umuyorum.
              İnşallah hocam, hayırlısyla.
              Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
              X