Duyuru

Collapse
No announcement yet.

LPG dolum ucunun depo kapağı montajı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• LPG dolum ucunun depo kapağı montajı

filedata/fetch?id=597215&d=1498907741&type=thumbfiledata/fetch?id=597216&d=1498907752&type=thumbfiledata/fetch?id=597217&d=1498907762&type=thumbfiledata/fetch?id=597218&d=1498907773&type=thumb

Merhaba arkadaşlar,

Bilindiği üzere insignialarmızın bir kısmında lpg tercih diliyor. LPG montajı esnasında depo kapağının küçük olması nedeniyle, "abi buraya dolum ucuu olmaz" klişesiyle karşılaşıyoruz. İnsignia ve astra j lpg dolum uclarının resimlerini paylaşıyorum, ustalar bakarsa daha eftal olur.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 4 photos.

Uğraşmak istemiyorlar. Yoksa en güzel çözüm bu. Yapılamaması için de bir sebep yok.

Yorum

İstenince herşey oluyor bilgilendirme için teşekkürler earl-2000

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Mercedes C180 aracıma LPG uygulaması yaptırdığımda ben de dolum ağzını depo kapağı içine yaptırmıştım. Onun daha büyük avantajı depo kapağı geniş dikdörtgen şeklinde oluğundan dolayı lpg dolum ucundaki aparatı sök-tak yapmaya gerek kalmıyordu. İnsigniaların da depo kapağı o şekilde olsaydı şüphesiz daha pratik olurdu.
        34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Üyemizin paylaşması çok iyi olmuş örnek olarka göstermek açısından. Az önce Insignia sahibi bir arkadaşım yanımdaydı, aldırmak istemiş LPGcisi olmuyor buna demiş. Hemen fotoğrafları örnek olarak gösterdim, git montajcının başına ekşi dedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nalbantoglu View Post

Üyemizin paylaşması çok iyi olmuş örnek olarka göstermek açısından. Az önce Insignia sahibi bir arkadaşım yanımdaydı, aldırmak istemiş LPGcisi olmuyor buna demiş. Hemen fotoğrafları örnek olarak gösterdim, git montajcının başına ekşi dedim
            Ben de bir kaç yere sormuştum olmuyor dediler, Mehmet Bey bi bakarız yapabilirsek hallederiz demişti, sağ olsun depo kapağına takabildiler 2. resim benim araca ait.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip View Post
              Mercedes C180 aracıma LPG uygulaması yaptırdığımda ben de dolum ağzını depo kapağı içine yaptırmıştım. Onun daha büyük avantajı depo kapağı geniş dikdörtgen şeklinde oluğundan dolayı lpg dolum ucundaki aparatı sök-tak yapmaya gerek kalmıyordu. İnsigniaların da depo kapağı o şekilde olsaydı şüphesiz daha pratik olurdu.
              Evet Hocam sizin araçlara çok güzel uyuyor, Renault araçlarda da Avrupa uca gerek kalmadan çok güzel montaj yapılıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                Ben teşekkür ederim, İnşallah ustalar daha da bahane bulmaz.

Yorum

uzatma aparatları olmadan da yapılıyor. Yani insignia için konuşuyorum : dolum ağzının tavan kısmına çok stabil oluyor. Ancak ek aparat ile düz durmasını öneriyorum...
                  Fikrin kadar varsın!

Yorum

Merhaba arkadaşlar...bu dolum ağzını depo kapağının oraya aldırmamızın maliyeti ne kadar oluyor acaba? Bu güzel paylaşımlar için de teşekkür ediyorum herkese

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post
                      uzatma aparatları olmadan da yapılıyor. Yani insignia için konuşuyorum : dolum ağzının tavan kısmına çok stabil oluyor. Ancak ek aparat ile düz durmasını öneriyorum...
                      Ben ek bi ücret vermedim ama 200TL civarı istiyorlarmış.

Yorum

İşleniyor...
                      X