Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Atiker Grand Lpg taktırdım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Güncelleme : Kayhan bey ve Kosovalı bey ile görüştük, AFR ayarları yapıldı ve sorunsuz biniyorlar .
    Fikrin kadar varsın!

Yorum

Landirenzo sistemleri ayarı yapılabiliyor mu? şirketten kitleri kilitledigi söyleniyor başka yetkisiz servislerin bağlanamadığını söylüyorlar.

Yorum

Bu şekilde sorunsuz LPG kullanıcılarını gördükçe insanın LPG taktırası geliyorihihiihihiihihi
        2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: balkes View Post
          Landirenzo sistemleri ayarı yapılabiliyor mu? şirketten kitleri kilitledigi söyleniyor başka yetkisiz servislerin bağlanamadığını söylüyorlar.
          Evet durum bu şekilde... ve bir çoğunda düzgün ayar olmadığı için kullanıcıları mağdur oluyor.

Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
            Bu şekilde sorunsuz LPG kullanıcılarını gördükçe insanın LPG taktırası geliyorihihiihihiihihi
            Durmanız hata bence, uygun reçetede montaj ve AFR ayarı ile memnun kalacağınıza eminim. Ha az km yapıyorsunuzdur, gerek yok. Ama benim gibi yılda 30,000 deviriyor iseniz LPG siz asla

Fikrin kadar varsın!

Yorum

Sayın MR.Big bey, ben de Bartın'da yaşıyorum.Ben de yakın zamanda İnsignia 1,6 turbo aracıma Atiker Grand model lpg kiti taktırdım.Fakat Kayhan ve Kosovalı beyin yaşadığı sorunların aynısını ben de yaşıyorum.Benzinde aracım tam bir canavar iken lpg ye geçince süt dökmüş kedi gibi oluyor.Burada ayarlama yapılmaya çalışıldı fakat istediğim sonucu alamadım.Ailem Ankara'da yaşadığı için sık sık Ankara'ya geliyorum.Sizden rica etsem benim aracıma sa düzgün bir ayar yapabilir miyiz?

Yorum

Size nereden nasıl ulaşabilirim acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tolga-1978 View Post
                  Size nereden nasıl ulaşabilirim acaba?
                  cevaplandı.
                  Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
                  X