Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motor yağ basıncı düşük uyarısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Motor yağ basıncı düşük uyarısı

Herkese selamlar aranıza yeni kaldım daha önce opelin astra ve vectra modellerini kullandım opele uzak değilim fakat dün yaşadığım olay kafamı karıştırdı
    akşam eve gelirken hafif bi yokuş yukarı bozuk satıh yolda 1. Vites de çok yavaş şekilde yağ basıncı düşük motoru durdurun uyarısı verdi sonra gitti 5 mt sonra tekrar aynı arızayı verdi başka vermedi sabah çalıştırdım 20 km felan gittim hiç yapmadı öyle bişey sanayine filtre değiştirmek için usta sensörden olmuştur filtre olsa yatak sarardı o kadar kısa sürede de olsa dedi. Başına böyle olay gelen oldu mu daha önce yardım lütfen ne yapmam lazım

Aynen yatak sarardı pompada sorun olsaydı.
    Siz yinede farklı biryere yağ pompasını gösterin ne olur ne olmaz pompadan dolayı onlarca 2.0 dizelinsignia var motoru yatak saran.
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

bundan 2 ay önce babamın 2.0 cdti 130hp insignia direk stop etti. problem yağ pompası. bu yüzden yağ pompasını göstermek veya değiştirmek daha garanti olabilir. bu devirde her ustanın dediğine güven olmuyor malesef.
      "insanlar arasında, insanlardan bir insan olmak"

Yorum

Benim araç 1.6t 180 HP acaba neden böyle yaptı yol bozuk diye olabilir mi sensör felan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: i.candemirr View Post
          Herkese selamlar aranıza yeni kaldım daha önce opelin astra ve vectra modellerini kullandım opele uzak değilim fakat dün yaşadığım olay kafamı karıştırdı
          akşam eve gelirken hafif bi yokuş yukarı bozuk satıh yolda 1. Vites de çok yavaş şekilde yağ basıncı düşük motoru durdurun uyarısı verdi sonra gitti 5 mt sonra tekrar aynı arızayı verdi başka vermedi sabah çalıştırdım 20 km felan gittim hiç yapmadı öyle bişey sanayine filtre değiştirmek için usta sensörden olmuştur filtre olsa yatak sarardı o kadar kısa sürede de olsa dedi. Başına böyle olay gelen oldu mu daha önce yardım lütfen ne yapmam lazım
          Araç 1.6t 180 cosmo

Yorum

İşleniyor...
          X