Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracın sol arkasından gelen ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aracın sol arkasından gelen ses

Merhabalar
    Arkadaşlar 1.6 CDTI İnsignia aracımın sol arka kısmında bozuk yollardan geçince lok lok ses geliyor sebebi ne olabilir?

Loklok sesi deyince amortisör olabilir mi
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Petlas marka kışlık lastiklerden geliyormuş ses

Yorum

Tıkır tıkır şeklindeyse fren kaliperlerinden yapıyor.
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Ses deyince Benimde sağ arkadan geliyor ya. Ama tekerler aksamından değil sanki arka koltuğun altından yada arkadaşından. Tuaf olan bi önceki insigniamdada aynı sorun vardı kronikmidir nedir. o 2009 modeldi bu 2010. Bagajı komple boşalttım baktım koltukları yatırdım ama bir türlü o tok sesi bulamıyorum. Ben gibi yaşayan varmı daha önce?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post
            Ses deyince Benimde sağ arkadan geliyor ya. Ama tekerler aksamından değil sanki arka koltuğun altından yada arkadaşından. Tuaf olan bi önceki insigniamdada aynı sorun vardı kronikmidir nedir. o 2009 modeldi bu 2010. Bagajı komple boşalttım baktım koltukları yatırdım ama bir türlü o tok sesi bulamıyorum. Ben gibi yaşayan varmı daha önce?
            Yakıt deposundan geliyor olmasın. Hareket halindeyken depo içerisindeki yakıtın depo duvarlarına çarpması ile oluşan ses şeklinde mi bahsettiğiniz?

Yorum

yok o değil. bu takır tukur ses bildiğin. sanki bi yer biryere vuruyor gibi.

Yorum

Amortisör porya cıvatalarına baktırın. Genellikle zamanla gevşeme yapıyor ve oluşan boşluk vurma sesi yapıyor.

Yorum

İşleniyor...
                X