Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNGİSNİA 170bg TEYP DEĞİŞİMİ.. YARDIM...!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İNGİSNİA 170bg TEYP DEĞİŞİMİ.. YARDIM...!!!

Hayirli günler arkadaşlar...

Ekteki fotolarda görülen tuşlu teyp benim araçta takili olan teyp. Bunun yerine diğer fotodaki teybi taktirmak istiyorum.

Biraz araştirdim soruşturdum ama net cevap alamadim. Kimi takilir dedi, kimisi de soketler uymaz takamayiz dedi.

Bu konuda destek rica ediyorum. Takilir mi, takilsa sikinti olur mu, vs.
    Iki teyp de orjinal, piyasa ürünü değil yani.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Tek diyecegim esko teypi satma ve kaybetme başına bela olur sonra demedi deme... istersen müzik seto bagla ama eski teyp dursun her zaman sonra arac dili almanca olur bir turkiye ugrassaak cozemeyiz benim basima geldi çünkü

Yorum

........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ciaans View Post
        ........
        Ben de tavsiye/yorumları takipteyim. Aynısı bende de var...

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

BirFani bugün birkaç yerle gidip yerlerinde görüştüm, ıvır zıvır sesçi değil ciddi firmalar (İstanbul/Bahçelievler)
          illaki takılır ama bana 1000tl de versen montajını yapmam, sıkıntısı çok olur. Canbus uymaz, sorun çıkartır falan dediler.

”her firmada olduğu gibi” kendi markalarını önerdiler. “Doch Power” diye bir marka. Direk distribütör firmasıydı zaten.
          Piyasadaki sıkıntılardan hayıflanınca 1000-1500 lük mal taktırırsan gide gele akraba olursun adamla, bunu takarsak bir daha yüzümüze gelmeyiz arıza sıkıntı olmaz dedi. Söylediği ürüne de 2200tl fiyat verdi...
          Biraz daha araştırıp soruşturacağım. Ben her zaman orijinalden yanayım ama durum gerçekten böyle ise de yapacak bi şey yok. Belki orjinal görüntüde tema falan uydururuz androide...

Yorum

BirFani bugün birkaç yerle gidip yerlerinde görüştüm, ıvır zıvır sesçi değil ciddi firmalar (İstanbul/Bahçelievler)
            illaki takılır ama bana 1000tl de versen montajını yapmam, sıkıntısı çok olur. Canbus uymaz, sorun çıkartır falan dediler.

”her firmada olduğu gibi” kendi markalarını önerdiler. “Doch Power” diye bir marka. Direk distribütör firmasıydı zaten.
            Piyasadaki sıkıntılardan hayıflanınca 1000-1500 lük mal taktırırsan gide gele akraba olursun adamla, bunu takarsak bir daha yüzümüze gelmeyiz arıza sıkıntı olmaz dedi. Söylediği ürüne de 2200tl fiyat verdi...
            Biraz daha araştırıp soruşturacağım. Ben her zaman orijinalden yanayım ama durum gerçekten böyle ise de yapacak bi şey yok. Belki orjinal görüntüde tema falan uydururuz androide...
            Forumdaki arkadaşların bu cihazlar hakkında yorumları beni soğuttu açıkçası.
            Öncellikle ses kalitesini bir daha yakalamak zormuş.
            O bile değiştirmemem için yeterli sebep.
            Sağlam cihazı tespit etmeyene kadar bulaşma niyetinde değilim.
            Hatta araca bir telefon tutucu aparat ve kullanmadığım bir android telefon tableti takmayı düşünüyorum.
            Çind'den de android cihaza wifi üzerinden görüntü aktaran geri görüş kamera sipariş ettim..
            Navigasyon ve geri görüşü bu şekilde çözeğim şimdilik

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Doch Power için "4GB RAM + 32GB ROM" demiş ki bu bile bence başlı başına tercih sebebi.

Elbette bir Alpine, Pioneer, Sony olamaz ama yine de araştırmaya değer bir markaya benziyor. Piyasada 2 GB üzerinde ram olan cihaz görmemiştim bugüne kadar.

Yorum

Ayrıca Android 8.0 var; bu konuda da benim bildiğim kadarıyla rakipsiz. (Hala 4.x kullanan cihazlar satılıyor)

Eğer ses kalitesi iyiyse ben bile düşünebilirim.

Yorum

Ürün görsel olarak da gayet kaliteliydi. Özellikleri zaten dediğiniz gibi baya bi yukarıda... Galiba orta konsolda orjinal dışı bir görüntüyü kabullenmem lazım artık...
                  Size akıl işi gelmeyecek ama sırf ekran yüzünden aracı değiştirmeyi bile düşündüm orjinal olsun diye...

Nasipte android var gibi duruyor şu an için..

Yorum

Ürün görsel olarak da gayet kaliteliydi. Özellikleri zaten dediğiniz gibi baya bi yukarıda... Galiba orta konsolda orjinal dışı bir görüntüyü kabullenmem lazım artık...
                    Size akıl işi gelmeyecek ama sırf ekran yüzünden aracı değiştirmeyi bile düşündüm orjinal olsun diye...

Nasipte android var gibi duruyor şu an için..
                    Ben de düşünebilirim demiştim ama vazgeçtim; ben de orijinalden yanayım fakat sizin teypten olsa düşünebilirdim. Bence satıcı ile "beğenmediğiniz takdirde iade etmek" üzere anlaşın, montaj parasını ödemeyi kabullenin. Böylece en kötü ihtimalle montaj paranız yanar; sonrasında pişmanlık yaşamazsınız...

Yorum

Evet arkadaşlar ölüyü diriltip konuyu kapatıyorum...(;
                      Bugün teyp değişim konusunu baya bi araştırdım. Servislere, elektronikçilere, çıkmacılara gittim sordum. Sonuç olarak takılabiliyor fakat işin ehli usta lazım, bütün kablo tesisatı değişecek dediler ve hiç bulaşmamam gerektiğini de üstüne basa basa söylediler...
                      Ayrıca; piyasa ürünü de takma böyle kalsın dedi çıkmacının biri. Araç tanıma bi şeyi varmış, bir süre sonra arıza yapıyormuş dediğine göre. Ne derece doğrudur bilmem.

Sözün özü; aklında böyle bir şey olan arkadaş varsa vazgeçsin. Gerek internet üzerinden gerekse yüz yüze görüşüp araştırmalarım sonucu ben bu sevdadan caydım.

Yorum

İşleniyor...
                      X