Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Afl far

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Afl far

Selamın aleyküm
    Afl farların sellektör hızı bilindiği uzere yavaş
    (bmw-mercedes-audi. kıyasla)
    Viraj aydınlatmanın yerine simşek etkili sellektor takılsa ve sellektore giden kablodan bi ek alınıp viraj aydınlatmanın yerine koyduğumuz şimşek sellektöre bağlansa.Sizce bu işlev gerçekleşir mi?
    Yorumlarınızı bekliyorum.
    Linkteki gibi bir sistem yapıla bilinir mi.
    https://youtu.be/FfAMgONL0w0
    veya sellektor ile sisleri bağlaya yıp sellektör yapınca sislerinde yanmasını sağlaya bilirmiyiz
    şimdiden teşekkürler

Selamlar linkteki uygulama bence gereksiz olmuş, sebebi ise viraj aydınlatmasının amacı adından da anlaşılacağı üzere virajlarda viraj içini aydınlatmasıdır bir başka görevide geri vitese takınca sağ sol birden yanar etrafı aydınlatmak için. Bunlara led ampul takıp sellektör yapınca muhtemelen öndeki araç fark etmicek bile çünkü viraj ampüllerinin önünde ışığı dışarıya yönlendiren reflektörler bulunur.
    Kolay gelsin.
    Insignia 1.6T 2010 Cosmo Teknik Gri
    +DVD 800 Navi
    +19" Jant
    +Prins Vsı 1.0

Yorum

hocam benim aracta kose aydinlatmalarinda simsek etkili dedigimiz ledler var, geri viteste ya da donuslerde yandiklari zaman herhangi bir simsek etkisi olmuyo cunku reflektorler buna musait degil.
      bir ihtimal sislere baglanabilir ancak zaten nazli olan sistemi kurcalamak ne derece dogru olur bilmiyorum. uzun ve kisa farlar ayri ayri merceklerde olmadigi surece ki bizim araclar icin mumkun degil, istediginiz selektor hizini alamazsiniz. havanin tam karanlik olmadigi zaman parklari yakarak selektor yaptiginizda dediginiz sekilde oluyo, onun disinda yapacak cok birsey yok.
      OPC Line Sport

Yorum

o değil de video da konu farlar olup farları göstermeden video çekmek nedir anlamıyorum. vites mandalını 10 defa gösterdi. ortada farın yansıyan ışığından başka bişey yok.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Evet video kötü olmuş. Çeken eleman deneyimsiz.
          Afl farlarla daha etkili sellektör için 2 yol var, biri üstte mhmtzncrkrn nin dediği gibi yapın veya araç ayarlarından akıllı aydınlatma değil de viraj ve köşe aydınlatmasını seçin. O zaman daha etkili sellektör yapıyor.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
            Evet video kötü olmuş. Çeken eleman deneyimsiz.
            Afl farlarla daha etkili sellektör için 2 yol var, biri üstte mhmtzncrkrn nin dediği gibi yapın veya araç ayarlarından akıllı aydınlatma değil de viraj ve köşe aydınlatmasını seçin. O zaman daha etkili sellektör yapıyor.
            Akıllı aydınlatma ve viraj-kose aydınlatma makyajla birlikte geldi ilk kasada oyle birsey yok ki???

Yorum

[QUOTE=Murat canbdu400;n618493]

Akıllı aydınlatma ve viraj-kose aydınlatma makyajla birlikte geldi ilk kasada oyle birsey yok ki???[/QUOTE

Sizin aracı da makyajlı kasa olarak düşünüp yorum yapmıştım. Kusura bakmayın..
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
              X