Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Benzin göstergesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

yeni nesil araçlarda kaybolmaz radyo kanaları. hafıza sistemi beyinde ki cpu pilinden besleniyor. bir nevi anakartın bios pilinin olması gibi.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

[QUOTE=selcuktuncer;n618893]yeni nesil araçlarda kaybolmaz radyo kanaları. hafıza sistemi beyinde ki cpu pilinden besleniyor. bir nevi anakartın bios pilinin olması gibi.[/QUOT

bende şaşırmıştım ama peki akünün "+" ya da "-" kutup başının çıkması fark eder mi?
      insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
      honda accord 2.4 Executive...

Yorum

önce negatif yani - olanı sökmek daha güvenlidir. ama teoride enerji kesilmesinden sonra düzelmediyse bu yol sizin işinize yaramıyor demektir. peki mekanik olarak arızalı göstersede dijital ekranda kalan km yi doğru gösteriyor mu?
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
          önce negatif yani - olanı sökmek daha güvenlidir. ama teoride enerji kesilmesinden sonra düzelmediyse bu yol sizin işinize yaramıyor demektir. peki mekanik olarak arızalı göstersede dijital ekranda kalan km yi doğru gösteriyor mu?
          hayır kalan km de doğru göstermiyor benzin göstergesine göre değişiklik gösteriyor kalan km

Yorum

o zaman mekanik bir problem yok. direk sensör bozuk ölçüm yapan benim tahminim.

Yorum

o zaman mekanik bir problem yok. direk sensör bozuk ölçüm yapan benim tahminim.
              doğru diyorsunuz ama bilgisayara bağladığımızda bu sorun çıkmaz mı? herhangi bir sensör hatası vermiyor saate gelen kablolarda bir sıkıntı olabilir mi acaba ve ya saatte bir sıkıntı olabilir mi? şamandıra değişmeden önce arada birde olsa doğruyu gösteriyordu şimdi full depo yapıyorum fullün bir kademe aşağısında gösteriyor 100-150 km yaptıktan sonra yarım depo göstermeye başlıyor.

Yorum

böyle bir arıza tanımı yapılmamışsa üretim aşamasında ki forumda bu tarz bir arıza koduna rastlamadım, göstermeyebilir.

Yorum

böyle bir arıza tanımı yapılmamışsa üretim aşamasında ki forumda bu tarz bir arıza koduna rastlamadım, göstermeyebilir.
                  aynen. bir yanım boş ver önemli bir şey değil diyor ama gözümün önünde olduğu içinde kafamı takıyorum açıkcası.

Yorum

İşleniyor...
                  X