Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yardim.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yardim.

önceden belki bu konu geçmiştir ama ben aracı yeni aldığım için foruma çok aşina değilim. araç insignia 16t 180 lik 2011 model. araç benzinli. şimdi araç boştayken gaza bastığımda problem yok ama gazdan ayağımı çektiğimde sonlara doğru titreme yapıyor.

herkese iyi forumlar

Sonlara doğrudan kastınız hız düşmesi ise ilgili vitesin hıza göre büyük kalması ve düşürülmesi gerektiği için olabilir mi bu dediğiniz? Öyle ise bu titreme olmadan vites düşürme yapıp bunun önüne geçebilirsiniz.. Gayet normal bir durum.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sssth View Post
      şimdi araç boştayken gaza bastığımda problem yok ama gazdan ayağımı çektiğimde sonlara doğru titreme yapıyor.
      Kusura bakmayın da böyle soru mu sorulur? Sizin probleminizi çözmek için önce siz zahmet edip biraz detay verin ki forum üyeleri de zahmet edip cevap versinler.

Yorum

Bilmece gibi bir soru

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

soruyu tam yazamadığım için kusura bakmayın. motordan çok anlamam. şimdi problem şöyle: lpg taktırmaya candana gittim. candan daki usta aracı önce kontrol etti. sonra marşa basıp gaza bas dedi. aracın vitesi boşta. gaza basaken sıkıntı yok ama gazdan ayağımı çekince rölantiye gelirken, usta motora bakıp motor titriyor dedi. durum bu. bide aracı şu an sürüyorum. bugün park halinde bekliyorum. araç çalışır durumda, sanki güç keser gibi motor bi silkme gibi bişey yaptı bi salladı sonra tekrar rölantide çalışmaya devam etti. umarım anlatabilmişimdir

Yorum

araç durur pozisyondayken bunlar oluyor sürüş esnasında değil .sürüş esnasında çok sıkıntı hissetmedim.anlamamış olabilirim de. kocaeli de önerebileceğiniz usta varsa tavsiyenizi alabilirim. ben tam anlatamadığım için en azından bi usta görsün de neymiş bi bakalım herkese iyi forumlar

Yorum

Rölanti ayarı ile düzelecek bir şey gibi

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
              X