Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2015 insignia cosmo paket jant farkliliği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2015 insignia cosmo paket jant farkliliği

2015 Model İnsignia Cosmo paketli araçlarda iki farklı jant seti kullanılmış. Bunun belli bir nedeni var mı? Yani araçlarda bir farklılık var mı? Bilen biri cevaplarsa sevinirim.

cosmo stil paketlerde 19 inc tabak şeklinde jant var. normal cosmo da taraklı jantlar var ve 18"
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Bu iki jant arasındaki farktan bahsediyorum. Bunların ikisi de bildiğim kadarıyla 2015 Cosmo Paketli araçlarda var ama farkını bilmiyorum.
      You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 2 photos.

Yorum

cosmolarda genelde ilk resimdeki jantlar oluyor. diğeri 17 ye benziyor sanki. belki 2014 ler böyledir. aynı yıllara ait araçları olanlar daha iyi cevap verecektir.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Benim aracım 2014 model. Jantlar soldakinden.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

2013 de makyajlandıktan sonra(hatta bazı makyajsız 2013lerde de var) soldaki kullanılmaya başlandı.2015 de belli bir tarihten sonra dizel cosmolarla birlikte sağdakine geçti.

Yorum

Benim bildiğim 2013-2015 arası olanlar soldakini, 2016-2017 olanlar sağdakini kullanıyor, hatta ben soldakini beğenmediğim için 2015 olanları direkt elemiştim.
              ​​

Yorum

Fakat benim aracım 2015 model ve üzerinde orjinal olarak gelen sağdaki jantlar... Acaba 2015'in ikinci yarısından sonra gelen araçlarda jant değişikliği mi oldu? Mantık aramaya çalışıyorum...

Yorum

Benim aracim 2013 model sagdakinden var.

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülent Yüksel View Post
                    Benim aracim 2013 model sagdakinden var.
                    sizin aracınız hachback model olduğu için o modellerde jantlar o şekilde
                    2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post

sizin aracınız hachback model olduğu için o modellerde jantlar o şekilde
                      Bu daha farklı bir bakış açışı oldu. Aynı jant bende de var. Ayrıca Hachback derken neyi kastettiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ysfdemir View Post

Bu daha farklı bir bakış açışı oldu. Aynı jant bende de var. Ayrıca Hachback derken neyi kastettiniz?
                        Bagaj kapağı arka cam ile beraber açılıyor.
                        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post
                          Bagaj kapağı arka cam ile beraber açılıyor.
                          Bildiğim kadarıyla arka cam ile beraber açılan bagaj kapaklı araçlara Liftback deniyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

Bildiğim kadarıyla arka cam ile beraber açılan bagaj kapaklı araçlara Liftback deniyor
                            Doğrudur fakat Insigniada hatchback demişler işte yapacak birşey yok gibi. Aslında liftback terimi türetilmiş bir terim. Hem sedan hem hatchback özelliği gösteren araçlar için çıkmış. Niyeyse Opel hatchback demiş.
                            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Tamam ama aracın hatchback olmasının ya da olmamasının jantlar ile ne alakası vardır? Ayrıca sanırım bu iki jant arasında bir fark varsa, fabrikadan çıktığı banttan kaynaklı olabilir mi? Örneğin Astra sedan 2018 model araçlarda hem continental hem de michelin lastik kullanılması gibi......

Yorum

İşleniyor...
                              X