Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lütfen yardim!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Lütfen yardim!!!

Herkeze selamın aleyküm.
    benim aracım 2009 insignia cosmo aracımdaki afl Farlar sellektör yapınca sadece yukarı doğru yükseliyor ortada toplanmıyor bunun nedeni nedir bir bilginiz var mı (2 farda yeni deyişti)
    sellektor hızını hızlandıra bilirmiyiz(bmw mercedes) deki gibi
    şimdi den herkeze teşekküler

ortada toplanmasi far ayarlariyla ilgili. menude suruse duyarli on farlar sekmesinde uc secenek var

kapali
    kose ve viraj aydinlatma
    akilli asik dagilimi.

bunlardan akilli asik dagilimini sectiginizde aracin hizina gore farlarin yonu degisiyo. soyle ki 30 kmye kadar olan hizlarda farlar aracin önü kadar yanlarini da aydinlatmaya calisiyo. bunu yapabilmek icin de farlar yanlara donuyo haliyle, bu durumdayken selektor ya da uzun farda, farlar ortada birlesip uzun huzme kapatilinca yeniden aracin yanlarini aydinlatmaya calisiyo. kisaca akilli isik dagilimi aktifken 30 kmye kadarki hizlarda uzun huzmede farlar ortada birlesecektir.
    OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Murat canbdu400 View Post
      Herkeze selamın aleyküm.
      benim aracım 2009 insignia cosmo aracımdaki afl Farlar sellektör yapınca sadece yukarı doğru yükseliyor ortada toplanmıyor bunun nedeni nedir bir bilginiz var mı (2 farda yeni deyişti)
      sellektor hızını hızlandıra bilirmiyiz(bmw mercedes) deki gibi
      şimdi den herkeze teşekküler
      2 far kaça değiştiniz hocam ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post

2 far kaça değiştiniz hocam ?
        2 si ni 6 bin tl aldım hella marka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
          ortada toplanmasi far ayarlariyla ilgili. menude suruse duyarli on farlar sekmesinde uc secenek var

kapali
          kose ve viraj aydinlatma
          akilli asik dagilimi.

bunlardan akilli asik dagilimini sectiginizde aracin hizina gore farlarin yonu degisiyo. soyle ki 30 kmye kadar olan hizlarda farlar aracin önü kadar yanlarini da aydinlatmaya calisiyo. bunu yapabilmek icin de farlar yanlara donuyo haliyle, bu durumdayken selektor ya da uzun farda, farlar ortada birlesip uzun huzme kapatilinca yeniden aracin yanlarini aydinlatmaya calisiyo. kisaca akilli isik dagilimi aktifken 30 kmye kadarki hizlarda uzun huzmede farlar ortada birlesecektir.
          O sizin dediğiniz olay makyajlı kasada oluyor 2009 benim aracım

Yorum

İşleniyor...
          X