Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sport tourer tavan perdesi..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• sport tourer tavan perdesi..

Arkadaşlar öncelikle mrblar .. Adım zeki karacan .. oğlum aracın tavan perdesinin sağ tarafını sökmüş... birde ben görmeyeyim diye perdeyi arkaya kadar açmış.. misafirlik dönüşü eve çıkmadan perdeyi kapatayım diye düğmeye bastığımda çatara çutara sesler geldi yayı yerinden çıkmış galiba perdede sıkışmış yaya elektrikli motor asılnca perdeyi kopardı .. sağ dan soldan önden perde kopuk duruyor .. şimdi bana bu perde hakkında yardımcı olabilecek kimse varmı perde tamir olurmu (sanıyorum olmaz ) olursa nerde yaptırabilirim .. yada servvis ücreti ne kadardır yenisinin ...
    desteklerinizi bekliyorumm .. yardımcı olursanız çok sevinirim ..
    2012 İnsignia 1,6 180 cosmo sport tourer + panaromik + necvox dva 9934

İnternette araştırma yaparsanız tavsiye edilen bir sunroof tamircisi yapar diye tahmin ediyorum. Bilen bir üyemiz varsa da yönlendirecektir.
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Valla sunroof tamircisimi yoksa döşeme ustasımı yapar bilemiyorum ... Ama pek yapılabilir gibi durmuyor... Bana tavan perdesinin yeni fiyatı lazım ... Pazartesi atm opel bayine soracağım ...
      2012 İnsignia 1,6 180 cosmo sport tourer + panaromik + necvox dva 9934

Yorum

Çıkması bulunmaz, servisten halletmek zorundasınız tahminimce, geçmiş olsun.
        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
        X