Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Direksiyon soyulması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post
    20.000 km’ye kadar olanları servis garantiden yapabildiğini söyledi ben yinede ısrar ettim Opel Türkiyeye fotoğrafları hem ben hemde odak opel gönderdi fakat kullanıcı hatası dendi. Odak opeldeki yetkili taşerona yaptırıyoruz deyince foruma sormak istedim
    Çok ilginc bu direksiyon olayina hangi akla hizmet kullanici hatasi deniliyor . Direksiyonu tutmak mi hata acaba . Servisin söyledigine göre direksiyonu elimizle tutmuycaz yada yaz kis eldiven kullanacagiz .

Yorum

Benzer durum bir haftadır viteste ortaya çıktı..Üstteki plastik çatladı...Kenarlardan kabardı..Çatlağın kenarlarından dökülmeler de var...

Yorum

Güncel fiyatları nedir acaba? Benim araç da 45 binde soyulmaya başlamış bile.

Yorum

Tamamen tecrübeyle yazıyorum, muhtemelen Insignia'nın deri kaplaması yeterli kalitede değil, erkeklerin elleri çok terlediği için de deriyi bozuyor ve kısa zamanda döküyor. Eli çok terleyenin direksiyon derisi daha çabuk dökülüyor. İyi biliyorum zira deri kayışlı saat bile takamam, deri 6 ayda bozulur, dökülür. Oysa bir tık daha üst kaiite kullansalar ya da deri koruyucu yedirip satışa sunsalar bu deriler çok daha fazla dayanır. Benzeri durum daha ucuz ve deri koltuklu araçlarda da var bu araçların koltukları çık kısa zamanda çatlıyor mesela...

Yorum

İşleniyor...
          X