Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yol bilgisayari verileri gitti

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yol bilgisayari verileri gitti

3 gun once temizlik yaparken arac ici isiklari falan cok yanik kaldi, birkac tanede led lamba taktim aracin icine, ugrastim yani biraz. araci calistirdigimda gezi a, gezi b, menzil, lastik sensoru, yag omru menulerinin hicbiri gorunmuyo. arac hizi yada kapilar acik gibi tum uyarilari yapiyo ancak bu menuler yok. basina gelen var midir?
    OPC Line Sport

Önce klasik işlem olan akü kutup başı sök tak deneyin. Benim de dış sıcaklık göstergesi ekranda birkaç gün --- şeklinde gösterdi. Kutup başı sök tak yapınca düzelmişti.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Degisik bir durum ve sorun olmuş

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kutup basini sokup taktim hocam, herhangi bir degisiklik olmadi. camlari acip kapatin dedi ancak kayitli radyolarim falan hala duruyo yerinde, onlarin da sifirlanmasi gerekmez mi? komple sifirlama islemi icin uzun sure mi sokulu kalmasi lazim akunun acaba?
        OPC Line Sport

Yorum

Servise gösterin herhalde ekrana yeniden programlama yaparlar.
          InsigniaTEAM

Yorum

serviste hallettiler 10 dakikada. bu kutup basini hala anlamadim ben, normal aracta akuyu sokunce en basitinden km verileri sifirlaniyo, araci teslim aldigimda 560 km yapmis gorunuyo. kutup basini sokunce sifirlanmasi gerekmezmiydi?
            OPC Line Sport

Yorum

OBD soketinin bulunduğu kısım ıslanmış olabilirmi
              1.6 SIDI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
                serviste hallettiler 10 dakikada. bu kutup basini hala anlamadim ben, normal aracta akuyu sokunce en basitinden km verileri sifirlaniyo, araci teslim aldigimda 560 km yapmis gorunuyo. kutup basini sokunce sifirlanmasi gerekmezmiydi?
                Insigniada o veriler kutup basini sökünce sifirlanmiyor bende defalarca söktüm km ve yakit verileri sillinmedi.

Yorum

Şimdiye kadar hiç gerek kalmadı ama sanırım akü kutup başının oraya bi anahtar koymak lazım. Sök taktan iyidir ​​​​ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersinnisre View Post
                    OBD soketinin bulunduğu kısım ıslanmış olabilirmi
                    acikcasi soketin yerini bilmiyorum hocam ancak her zaman yikadigim gibi yikadim. aracin cok acik kalmasiyla ilgili diye dusunuyorum. neyseki garantisi devam ediyodu
                    OPC Line Sport

Yorum

OBD soketi direksiyonun sol alt ile kaput açma mandalının orada plastik kısmın bittiği yerde.

Yorum

İşleniyor...
                      X