Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Güçlendirilmiş Debriyaj seti ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Güçlendirilmiş Debriyaj seti ?

Merhaba, forma yeni katıldım. çok faydalı bilgiler var. Paylaşımlar için teşekkür ederim.
    Geçen hafta 2012 model 1.4 t still paketli İnsignia aldım. Araç 54 bin KM'de. Debriyaj biraz sert olduğu için ustaya gösterdim. Debriyaj setinin değişmesi gerektiğini söyledi. Ama malzeme alırken güçlendirilmiş olanı alırsam daha iyi olur dedi. Fakat birkaç yere sordum güçlendirilmiş olanı bilmediklerini anladım. hepsi de A14NET için LUK marka debriyaj seti var dediler. fiyatlar 270- 300 arası.
    Öncelikle sormak istediğim: 1. LUK marka orjinal üretim mi? Bunu alırsam tekrar aynı sorun tekrarlar mı?
    2. Güçlendirilmiş olanı nasıl bulabilirim?
    teşekkürler

Hoşgeldiniz keyifli paylasimlar

Luk Lem urundur

Debriyaj tamamen kullanici kullanimina gore omru belli oluyor orjinal her zaman iyidir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Güçlendirilmişten kasıt daha iyi kavrayan ve kullanımı standart arabalara göre zor olan diye biliyorum. Yani ayağınızı alıştıramazsanız stop ettirme vs. durumu oluyor diye biliyorum. Ama yanlış da olabilir, benim bildiğim bu şekilde.
      InsigniaTEAM

Yorum

Insignia debraj ı serttir evet ama sorun yoksa bitmeye yakın değiştirin ve orjinal olsun. Luk oem üründür

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
          Güçlendirilmişten kasıt daha iyi kavrayan ve kullanımı standart arabalara göre zor olan diye biliyorum. Yani ayağınızı alıştıramazsanız stop ettirme vs. durumu oluyor diye biliyorum. Ama yanlış da olabilir, benim bildiğim bu şekilde.
          öyleyse güçlendirilmişle uğraşmak istemem, zaten otomatikten manuele geçtim.

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Hoşgeldiniz keyifli paylasimlar

Luk Lem urundur

Debriyaj tamamen kullanici kullanimina gore omru belli oluyor orjinal her zaman iyidir
          Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
          Insignia debraj ı serttir evet ama sorun yoksa bitmeye yakın değiştirin ve orjinal olsun. Luk oem üründür
          Bir sitede orjinal olduğu yazıyodu, peki orjinal hangi markalar? General Motors mu? Opel yedek parça için hangi siteleri tavsiye edersiniz?

Yorum

Sachs, valeo ya da Luk var zaten. 3ü de iyidir, sanırım Sachs fabrikanın taktığı
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Bir çok kez debriyaj değiştirmiş birisi olarak kesinlikle sachs marka öneririm. Luk kadar dandik bir marka daha yoktur sanırım.

Güçlendirilmiş debriyaj genelde spor araçlarda olur. Bu sizin için bence gereksizdir çünkü bunların kullanım amacı farklıdır, spor araçlar içindir.

Güçlendirilmiş olarak genelde kasıt bronz olur...
              Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                Sachs, valeo ya da Luk var zaten. 3ü de iyidir, sanırım Sachs fabrikanın taktığı
                Orjinal yazı sahibi: ertugrulh View Post
                Bir çok kez debriyaj değiştirmiş birisi olarak kesinlikle sachs marka öneririm. Luk kadar dandik bir marka daha yoktur sanırım.

Güçlendirilmiş debriyaj genelde spor araçlarda olur. Bu sizin için bence gereksizdir çünkü bunların kullanım amacı farklıdır, spor araçlar içindir.

Güçlendirilmiş olarak genelde kasıt bronz olur...
                çok teşekkürler. baktığım sitelerde LUK ve GM var A14NET için sachs ı bulamadım. nereden temin edebilirim?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet_44 View Post

çok teşekkürler. baktığım sitelerde LUK ve GM var A14NET için sachs ı bulamadım. nereden temin edebilirim?
                  Araştırmanız gerekli ama bulamazsanız servis üzerinden taktırın bir sorun olursa arabanın ahatarını verin ellerine
                  Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ertugrulh View Post

Araştırmanız gerekli ama bulamazsanız servis üzerinden taktırın bir sorun olursa arabanın ahatarını verin ellerine
                    servis çok pahalı 2500 tl dedi. malzeme 600-700 tl diye duydum. dışardan yapmak lazım

Yorum

GM diye satılan tahminen Sachs'tır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
                      X