Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç Saati Sürekli Geri Kalıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç Saati Sürekli Geri Kalıyor

Merhaba,

Makyajlı kasa aracımın saati sürekli geri kalıyor, hem de öyle 1 dakika falan değil, 8-10 dakika geri kaldığı oluyor. Benzer bir sorun yaşayan var mı? Çözümü var mıdır?

Zamanında çoğunluğun başına bu durum gelmişti ve yazılım güncellemesi yayınlanmıştı. O zamandan beri saat sorunu yaşanmadı. Yetkili servise yazılım güncellemesini sormanızı tavsiye ederim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Hmm, yine yazılım güncellemesi. Aslında güncelleme var biliyorum fakat araçta bir sorun yokken yaptırmak istemiyorum. Malum bizim araçların elektronik aksamı biraz narin, yazılım güncellenince başka bir kazanç olacak mı?

Yorum

Yazılım güncellemesi aracınıza fayda sağlar doğru paket yüklendiği sürece
        34HZD10

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Halilzade View Post
          Yazılım güncellemesi aracınıza fayda sağlar doğru paket yüklendiği sürece
          Hocam elbette yazılım güncellemesinin faydası olması beklenen bir durum ancak benim aracın motor yazılımı zaten güncel.

Bahsi geçen yazılım güncellemesinin başka bir artısı var mı?

Yorum

Araç yazılım güncellemeleri mühendislerin tespit ettikleri hatalar, iyileştirilmesi gereken yerler ve müşterilerden gelen geri dönüşler doğrultusunda yapılır. Güncellenen kısımların bir çoğunun farkında dahi varmazsınız. Bu güncelleme paketleri ile araç performansını artıran, performansını düşüren firmalar da var.

34HZD10

Yorum

Bahsettiğim yazılım güncellemesi doğrudan Intellilink ile alakalı. Motor veya başka herhangi bir yere müdahale etmiyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Benim aracımda da var. Telefon açıp şase no ile sordum, hiç bir güncelleme yok dediler.

Ayrıca MP3 dinlerken : direksiyon üzerinden ses açma tuşuna basıp hemen ardından şarkı değiştirmeye basarsam Radyoya geçiş yapıyor.
                Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
                X