Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Park yardımcısı geçici olarak devre dışı bırakılmıştır

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Park yardımcısı geçici olarak devre dışı bırakılmıştır

Merhaba arkadaşlar bugün aracının hava filitresi ile polen filtresini degistirdim birde araç arkasına takılan sağa sola dönüşlerde kayarak frene basınca ve geri vites de bi keza efekt yapan led bagladim beslemeleri arac sol arka lamba hattından aldım tam her şey bitti derken arabanın navitech marka multimedyasinin çalışmadığını gördüm geri vitese takdigim zaman ana göstergede hata olarak park yardımcı sensörleri geçici olarak devre dışı kalmıştır hatası aldım sensörler çalışmıyor ve multimedya iptal sigortaları kontrol ettim sağlam bir yerde hatam var heralde ben çözemedim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
    2014 İnsignia 170hp Cosmo Sidi motor

Okurken pek bir şey anlamadım. Bir yere bir şey takmışsınız, o da hata vermiş sanırım. Lütfen noktalamalara ve imlalara dikkat edelim. Böylece daha fazla insan yardımcı olabilecektir.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

alalaalalaalala
      yazınızdan tam olarak bir şey anlaşılmıyor.
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Anladığım kadarıyla arkadaş, bagaj altına şerit led gibi bir led takmış. Sağ-Sol sinyal verildiğinde o tarafa doğru kayarak ilerliyor, geri vitese takıldığında yine bagaj kapağının altından beyaz şekilde ışık veriyor. Bundan monte etmiş. Lamba hattından tetik alırken bir yerinde hata yapmışsınız muhtemelen. Yanlış bağlantı, az gelen voltaj vs. etkilemiş olabilir.

Yorum

Kayar led ler etkilemiş zaten.. multimedya ve gerigorus kamerası da sonradan takıldığı için uğur un dediği gibi aynı yerden hat geçmişse ondan yapmış olabilir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Sorun çözüldü. Opel servisine götürdüm cihaza bağlamışlar sorunu çözmüşler sağolsunlar, bende ne olmuş diye sordum sigortası atmış hallettik dediler.
            2014 İnsignia 170hp Cosmo Sidi motor

Yorum

Geçmiş olsun. Basit bir şey olduğuna sevindim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
              X