Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Stil paket sürücü koltuğu bel desteği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Stil paket sürücü koltuğu bel desteği

arkadaşlar herkese merhaba. Aracım 2015 cosmo stil paketli. Sürücü koltuğu bel desteği düğmesi bozulmuş galiba. BAsınca bişey olmuyor. Diğer düğmeler çalışıyor. Ne yapabilirim.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

çok fazla öne doğru gelmiş ise bazen hissizleşiyor bende de olmuştu servise götürdüm bir sorun olmadığı ortaya çıktı. Umarım bir sorun yoktur sizde de

Yorum

Dugmeye bastiginizda elektronik motor sesi duyuluyorsa sistem calisiyordur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kablonun girdiği soket oksitleniyor servis te sprey ile hallediyorlar
        [IMG width=500]http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/uye_imza/DBF5ED50-30E0-4F9F-B916-121DD52EB61C.jpg[/img]

Mondeo 2.0 240 hp selectiv

Yorum

Bazen hissetmek zor olabiliyor. İyice basılı tutun ve bekleyin. Sonda da olabilir eğer bişey değişmezse tam tersi istikamette basıp bekleyin. Çalışıyorsa muhakkak fark edersiniz. Biraz yavaş çalışıyor muhtemelen o yüzdendir.
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Yolcu koltuğunda denedim sıkıntı Yok çalışıyor. Sürücü koltuğunda aynı işlemi yaptım tık Yok. Sürücü de sıkıntı var anlaşılan. Yarın gideceğim servise. Garanti bitmeden bakalım ne yapacaklar.

Yorum

Bazen koltugun içinde bulunan pedi tutan yay yerinden çıkabiliyor.. Koltuğun arkasına bakın gözle görülür bir fark varmı diğerine göre.. Eger oyle isr bizim koltuklar cırtlı.. alttan ve yandan açılıyor el yatkınlıgınız varsa kendinizde yapabilirsiniz.. yada mecbur servis..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

benim aracımda bel desteği koltuğun arkasından hissedilir şekilde dışarıda duruyor. Tuşa basınca ses var ama anlayamadım. Bir Hareket yok

Yorum

Aynısı bendede oldu.. işten anlayan bir arkadaşım var.. koltuklar cırtlı olduğu için 5 dk sürmedi koltuğun arkasını açtık ince bir demir çubuk var yerinden çıkmış onu takınca yerine sorun düzeldi koltuğun arkasındaki çıkıntı da hal oldu.. Serviste ücretsiz yaparlar gibi geliyor önemli bir şey değil çünkü..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Çok teşekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                    X