Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Subap değişimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Subap değişimi

Arkadaşlar öncelikle form da yeniyim nereye konuyu açtım bilmiyorum ama yanlış açtıysam site yönetiminden özür dilerim.Ismim ekrem 2009 1.6 turbo insigniam var.oncekikle şunu belirteyim triger ve subap değişimini yeni yaptırdım konyada bir özel servise.Arabama çelik subap takıldıktan sonra normalde ikibin devirde açması gereken turbo 3500-4000 devirlerde açmaya başladı dolayısı ile yüksek viteslerde bayılma ve anı kalkışlarda gecikme yani hantallasma başladı.birkac kez yaptırdığım yere götursem de ustalar biraz binmelisin dediler normal dediler.Ama insan bindiği atı bilmezmi ben arabamda sagirlasma olduğunu farkettim ve şuan kime göstereceğimi bilmiyorum.Arabanin arıza lambası yanmazsa çözemeyiz diyorlar.ben ise ısrarla arabanın sagirlastigini idda ediyorum.sizce neden olabilir yorumlariniz benim için çok önemli.simdiden çok teşekkür ederim.

hoşgeldiniz

enteresan bir durum normalde subaplar turboyu etkilelemesi lazım

aracın aküsünü çıkartıp takın birde öyle deneyin bazen sensorler bu tür sorun çıkarabilir eğer düzelmez ise araca ECU yazılımını tekrar yaptırın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkür ederim yazılım la mı sizce yoksa turboyu etkileyen başka nedenler olabilirmi?Geç dolması elektronik bir hata mi yoksa mekanik birşey mi?yani kacak olsa biryerde sesi illaki duyulur farkedilir.Sensor olsa arıza ışığı yakar.yanlis yazılım yüklenmiş olma olasılığı nedir

Yorum

Triger de bir diş sente atlamış olabilir.
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

İşleniyor...
        X