Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaza Kamerası Monajı (Dashcam-Unfall Kamerainstallation)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kaza Kamerası Monajı (Dashcam-Unfall Kamerainstallation)

Dome 201 2.5 K Kaza kamerası montajı ve ürün hakkında bilgi almak isteyen olursa bu konuya yazssın tüm ayrıntıları anlatırım . Resimlerdede göründüğü gibi söför koltuguna oturan sürücü kesinlikle kamerayi görmeyecek sekilde montaj yaptim . Bu konu cok önemli cünkü kablolarin ve kameranin olorta yerde durmasi beni cok rahatsiz eder . Bunun icin aliexpresten linkini versigim kablo siparisini yaptim ,kameraninda linkini ekliyorum cok kaliteli biraz pahali bir kamera (gümrüge takilabilir) . Umarim faydali bir konu olmustur arabayla alakali her yaptigim islemleri paylasmaya özen gösteriyorum çünkü insigniateam'a deger veriyorum iyiki varsiniz . Bu yil cekim yapacak vaktim olmadi ama birdahaki bakima yag degisimi hava filitresi disel filitresi frenler de bitince fren ve hidrolik degisiminide videoya alip yükleyemcegim .Bu yaptığım islemleri eminimki aranizda bircok bilen vardir ama bilmeyen bir kisi bile olsa ona yardimci olmak benim amacima ulasmami saglayacaktir .Bu islemler Türkiyede aslinda pahali islemler deil cok ucuza halledilecek islemler ama bu isi hoby olarak görüp cesaret edemeyenler icin iyi olacagi kanaatindeyim hayirli forumlar . Mubarek Ramazan bayraminiz simdiden kutlu olsun.

Kablo: 12 V 24 V 5 V 3.5 m Için Araç Şarj Cihazı DC Dönüştürücü Modülü Mini USB Adaptörü Için Araç Dash kamera Telefon, düşük Gerilim Koruma
    http://s.aliexpress.com/yYryqYVF
    (from AliExpress Android)

Kameraraba DVR Dome D201 2.7 inç LCD Ambarella A12 Süper HD 1440 P H.264 170 Derecelik Görüş Açısı Gece Görüş Araç DVR ile GPS Takip
    http://s.aliexpress.com/eimiYZ3e
    (from AliExpress Android)
    Son düzenleme: kemal6190; 24.06.2017, 05:50.

Bilgilendirme için teşekkürler

Örnek bir kayıt koyarmısınız özellikle gece video birde gündüz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Bilgilendirme için teşekkürler

Örnek bir kayıt koyarmısınız özellikle gece video birde gündüz
      Rica ederim linkini ekleyecegim video gecen sene izine gelirken eski arabam ile cektigim videodur . Video HD modunda 2.5 k yüklemedim cok zaman aldigi icin ama yinede görüntü cok güzel. Hem gece hemde gündüz vedeoda mevcut . https://youtu.be/llKXXwLyHTE

Yorum

Kamera kaydı çok güzel. Kayıt süresi ne kadar, mesala 32 gb hafıza kartına 5-6 saatlik çekim sığıyor mu?

Yorum

Şimdiden size hayırlı yolculuklar dilerim her yıl kardeşimde bu yollardan geliyor tüm gurbetçilerimize Allahım sabır ve güç versin kazasız belasız vatanlarına ulaşsınlar kolay bir yolculuk olmuyor

Yorum

Şimdiden size hayırlı yolculuklar dilerim her yıl kardeşimde bu yollardan geliyor tüm gurbetçilerimize Allahım sabır ve güç versin kazasız belasız vatanlarına ulaşsınlar kolay bir yolculuk olmuyor
            Evet malesef öyle özelikle gwcen yil videoyu tam izlediyseniz görmüssünüdür sirbistanda piston kirdim ve motor degisti komple 12 saat bekledim arti 1300 euro motor parasi verdim . Dönüste bulgaristan sofyada sarj dinomosu dagittim 6 saat ve 350 euroda orada verdim ve bekledim . Sonra hemen insignia satin aldim insallah beni utandirmaz :-) bu arada kardesiniz tam olarak nerede ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58 View Post
              Kamera kaydı çok güzel. Kayıt süresi ne kadar, mesala 32 gb hafıza kartına 5-6 saatlik çekim sığıyor mu?
              Merhaba o sizin sectiginiz cözünürlüge ve kartin boyutuna bagli . Bu kamera 512 gb ye kadar kart destekliyor yanlis hatirlamiyorsam . 2.5 k cekerseniz muhtemelen 6 saat sigmaz . Hd modunda sigabilir . Ama kayitlar normalde döngüsel siz kaydi almadiginizda siliniyor otomatikmen . Size söyle tavsiye edeyim önemli kayit yapmak istiyorsaniz 2 dakikalik silinmeyen kayit modu dügmesine bastiginiz anda 10 saniye önceden itibarwn 2 dakika boyunca döngüsel kayitin silmeyecwgi bir kayit olusuturup bunu ayri bir klasöre atiyor böylece istwdiginiz kadar kayit yapsanizda o dügmeye bastiginiz kayitlar siz silmeden silinmiyor .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Evet malesef öyle özelikle gwcen yil videoyu tam izlediyseniz görmüssünüdür sirbistanda piston kirdim ve motor degisti komple 12 saat bekledim arti 1300 euro motor parasi verdim . Dönüste bulgaristan sofyada sarj dinomosu dagittim 6 saat ve 350 euroda orada verdim ve bekledim . Sonra hemen insignia satin aldim insallah beni utandirmaz :-) bu arada kardesiniz tam olarak nerede ?
                Kemal bey bende merak etmiştim hangi arabanın pistonu kırıldı diye neyseki insignia değilmiş bu sene bende insignia ile yola çıkacagım eylül ortası bizim izin zamanı bu sene biraz sarktı. Kullandığınız kameradan almayı düşünüyorum kameradaki elektrik olayını nasıl çözdünüz bağlantıları nereden yaptınız kabloları gizleyerek?

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

kemal6190 Kardeşim Fransa Bloiste o da her sene araçla geliyor sıkıntıları hem o çekiyor hemde biz burada

Yorum

kemal6190 Kardeşim Fransa Bloiste o da her sene araçla geliyor sıkıntıları hem o çekiyor hemde biz burada
                    Aynen ama bence siz daha cok sikinti cekersiniz beklemek cok zor is .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülent Yüksel View Post

Kemal bey bende merak etmiştim hangi arabanın pistonu kırıldı diye neyseki insignia değilmiş bu sene bende insignia ile yola çıkacagım eylül ortası bizim izin zamanı bu sene biraz sarktı. Kullandığınız kameradan almayı düşünüyorum kameradaki elektrik olayını nasıl çözdünüz bağlantıları nereden yaptınız kabloları gizleyerek?
                      Hemsom baglanti isi cok kolay . Sigorta kutusundan kontaga bagli olan herhangibir sigortayi söküp +kismini sigortanin ayagina saracaksin -yi ise sigorta kutusunun yanindaki herhangibir bir metal yere baglayacaksin güzelce izole bantla saracaksin . Koblolarida sigorta kutusundan yukari dogru diregin icinden gecirip tavanla cam arasina bosluga sikistiracaksin ve cok orjinal bir montaj olacak . Yardim edebilecegim birsey olursa yazarsin elimden geleni yaparim . Bu arada izin nezaman hangi güzargahtan gideceksiniz.

Yorum

Bilgiledirme icin tesekkürler montaj durumuna geldigim zaman size yazacagim, bu arada benim izin eylül 16 ancak o tarihte yola cikabilecegiz 3 hafta kadar tatil, güzergah olarak Cekoslavakya,Slovakya,Macaristan,Sirbistan,Bulgari stan

Opel Insignia 2013 -2.0 CDTI 160 Hp-Direksiyon ve Koltuk ısıtma -Far Yıkama , NAVI-900

Yorum

Bilgiledirme icin tesekkürler montaj durumuna geldigim zaman size yazacagim, bu arada benim izin eylül 16 ancak o tarihte yola cikabilecegiz 3 hafta kadar tatil, güzergah olarak Cekoslavakya,Slovakya,Macaristan,Sirbistan,Bulgari stan
                          Baya gec cikiyormussunuz . Macar size dahami yakin oluyor . Villach üzerinden de giden cok oluyor malibor istikameti ? Ben bu sene merak ettigim icin macari denemek istiyorum ve yunani da merak ediyorum tavsiyeniz var mi ?

Yorum

Bu sene genel olarak bayagi gec cikiyoruz malesef , macarsitan üzei 2600 küsür km diger yololar daha uzun diye hesapladim, tavsiye diyince aslinda benim sizin tavsiyenize ihtiyacim var ben ilk defa araba ile yola cikacagim macera olsun diye ilk ve son olacak cünkü bize daha pahaliya patliyor 3-4 ay öncesinde ucak bileti baktigimda cocukla beraber 407 euroya 3 kisilik bilet bulmustum gerci simdi 612 euro fakat araba ile gidince otel yakit vinyet yolda yemek falan 750-800 euro arasi ortalama gidis dönüs ve 5gün yol kaybi olacak aslinda Türkiyede de arabam var yani araba ihtiyacindan dolayi da araba ile gitmiyoruz sadece biraz macera olsun baska ülkeleri görelim hatta Sirbistanda arkadasimiz var dönüste 1 gün orada kalip ona ugrayacagiz..Ailemiz 5-6 kisilik kalabalik bir olsa ve bir transport ile gitseydik bayagi ucuza gelirdi..

Yorum

Bu sene genel olarak bayagi gec cikiyoruz malesef , macarsitan üzei 2600 küsür km diger yololar daha uzun diye hesapladim, tavsiye diyince aslinda benim sizin tavsiyenize ihtiyacim var ben ilk defa araba ile yola cikacagim macera olsun diye ilk ve son olacak cünkü bize daha pahaliya patliyor 3-4 ay öncesinde ucak bileti baktigimda cocukla beraber 407 euroya 3 kisilik bilet bulmustum gerci simdi 612 euro fakat araba ile gidince otel yakit vinyet yolda yemek falan 750-800 euro arasi ortalama gidis dönüs ve 5gün yol kaybi olacak aslinda Türkiyede de arabam var yani araba ihtiyacindan dolayi da araba ile gitmiyoruz sadece biraz macera olsun baska ülkeleri görelim hatta Sirbistanda arkadasimiz var dönüste 1 gün orada kalip ona ugrayacagiz..Ailemiz 5-6 kisilik kalabalik bir olsa ve bir transport ile gitseydik bayagi ucuza gelirdi..
                              :-) Tavsiye ederim araban saglam oldukca sikinti olmaz ama biraz gümrük olay adamin canini sikiyor gecen sene zaten araba bozuldu o mafetti bizi onun disinda her gümrükte en az 3 4 saat bekledik . Bulgar güzergahi klasik . Bu sene oyüzden yolu uzatarak yunan üzeri gidecegim uzun oldugu icin asiri yogun olmayacak kanaatindeyim hsyirlisi bakalim . Bende 3 kisiyim istanbula gidiyorum ama zevk meselesi ben ucak bedavada olsa arabayi tercih ederim :-)

Yorum

İşleniyor...
                              X