Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Flexride şasi kullanıcılarına soru

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

dün Satın almış olduğu 5. insignia'mda flexi mevcut opsiyon olarak zengin. Dün Riva yollarında aracı test ettikden sonra Flexi harbiden canmış. Araba Virajlarda ekstra bir güven veriyor. Ve ben bu zamana kadar İnsignia kullanmamışım diyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25 View Post
      dün Satın almış olduğu 5. insignia'mda flexi mevcut opsiyon olarak zengin. Dün Riva yollarında aracı test ettikden sonra Flexi harbiden canmış. Araba Virajlarda ekstra bir güven veriyor. Ve ben bu zamana kadar İnsignia kullanmamışım diyorum.
      Doğru yolu geçte olsa bulduğun için senin adına çok sevindim kardeşim .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkür ederim abi. Ama keşke daha önce alsaymışım

Yorum

Flexride > G30 M5
          Riva yollarının dili olsa da konuşsahaha
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25 View Post
            Hayırlı olsun.

Yorum

Uzun yolda sport moda alınır , otomatikse manuele geçilir 19 jant ve conti sport contact 6 lastik varsa virajlarda bmw mersedesler varsa geçerken bi gülücük atılır

Yorum

Arkadaşlar benimde 1,6 Turbo Cosmo vardı. Ama dün 2,0 Turbo aldım satıp diğerini. Bunda Flexi şase var. Basıyorum Sport yada Tour Fiziksel hissedebiliyorum ama çalışıp çalışmadığın pek emin olamadım. Sanırım araca yeni olduğumdan. Çalışmıyo yada bi sorun varsa nasıl anlarım? Görsel olarak İkaz ışığı yada bilgisi verirmi?

Yorum

Tour modda ilk hissetmeniz gereken direksiyonda yumuşama olur. Spor modda ise direksiyonda sertleşme olur ayrıca gaz pedalı daha erken tepki verir ve araçdaha devirli gider. Başka şeyler de var ama bunlar ilk farketmeniz gerekenler. Bunlar varsa aracınızda her şey yolunda demektir.
                  @Murat
                  2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

tutkun66 flexi yıl hissetmek için yaşamak lazım sert makamlarda sert virajlarda normal araçlara göre %10-20 arası daha iyi olduğunu göreceksin çalışmıyor değil aslında flexsi geri planda sürekli hazır modadır ve ihtiyaç olduğunda devreye girer görevini yapar ve beklemeye devam eder

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Teşekkürler. Şuna eminimki 20 inc jantlar olmasına rağmen bi önceki 1,6 dan daha konforlu. onlar 18' ti. Umarım benim için daha güzel deneyim olur.

Yorum

Bunu opsiyon olarak aldigimizda fiyati ne olur ?

Yorum

İşleniyor...
                        X