Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hata Kodu Hakkında Yardim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hata Kodu Hakkında Yardim

Ortagimda bulunan aracın afl far ında problem vardı. Burada da daha önce bu konu hakkında konusulmustu. Bugün far arizasinin kodunun U1512 olduğunu öğrendik.Bu kod neyin arızalı olduğunu göstermektedir. Bilgisi olan var mı acaba.

Ynt: Hata Kodu Hakkında Yardim

K26 Headlamp Control Module) LIN Bus 1 Lost Communication With Device 2 (E13L Headlamp Assembly Left) diye bir açıklama buldum.Ama bu astra j için. sitede insignia için yok.muhtemel aynıdır.link http://workshop-manuals.com/vauxhall...e_u_code_list/

Yorum

K26 Far Kontrol Modülü) Cihaz 2 ile LIN Bus 1 Kayıp İletişim ( E13L Far Meclisi Sol) sol farda bir sorun olabilir

Yorum

Teşekkür ederim farin değişmesi gerektiğini söylediler ama ben değişmeden de birşeyleri duzeltebilir miyim.ona bakıyorum suan. Gelişme olursa buradan yazarım

Yorum

Takipdeyim...

Yorum

yusuf23 aynı hata kodu bende de var. araç bazen ilk çalıştığında, bazen 2-3 km gittiğinde, bazen 20-30 km gittikten sonra afl far hatası diyor uzunları çalıştırmıyor ve hata kodu u1512. sorunu çözebildiniz mi acaba?
            Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

İşleniyor...
            X