Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Teknik servis aksiyonu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ben de baktım myopel den. Aracım 2014 sidi. Bende de teknik aksiyon görünüyor. Herkeste aynı mıdır bu?
    Soğutma sisteminde değişen parçalar için ne ödediniz sorması ayıp olmasın?
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Ödeme yok hocam, ücretsiz "geri çağırma".

Yorum

Garantisi bittiği için ücrete tabi olabilir diye düşünmüştüm. Geri çağırma şeklinde demekki.
        Peki bu teknik aksiyonun ne hakkında olduğunu ve araca ne tür bir işlem yapılacağını servisi arayarak öğrenebiliyor muyuz?
        @Murat

Yorum

Aracın garantisi bitse ve servis bakımlı olmasa bile ücretsiz.

Servisten detayları öğrenebilirsiniz, forumda konuyla ilgili başlıkta detayları bulabilirsiniz. Benim hatırladığım kadarıyla turboya giren su soğutma hortumu ve onu tutan kelepçe yenileniyordu.

Yorum

Servisi aradım. Aynen dediğiniz gibi turboya giren soğutma hortumu ve onu tutan kelepçe ve sensor değişimi dendi. Bayram sonrası çarşambaya randevu aldım. Sonucu paylaşırım.
            @Murat

Yorum

İlginç bir şekilde aracın gidişinde de fark oluyor, ilk gaz tepkisi biraz artıyor.

Yorum

Dizellerde de var mı bu aksiyon biliyor musunuz?
                Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Hayır yok.

Yorum

Teknik aksiyon uygulaması için aldığım randevu uzerine şu an yetkili servisteyim. Aracı teslim ettim. Bekliyorum. Burdan sonucu paylaşacağım.
                    @Murat

Yorum

Aracı 2 saat sonra yani 16.00da teslim aldım. Burda bazı arkadaşların yaşadığı gaza basınca yaşanan atak gidiş olmadı ama bu konuda ilerde olabilecek bir sorunun önüne geçmiş olduk.
                      Son düzenleme: Kara Murat; 20.06.2018, 19:32.
                      @Murat

Yorum

IMG_20180620_190805_HHT.jpg
                        @Murat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
                          Aracı 2 saat sonra yani 16.00da teslim aldım. Burda bazı arkadaşların yaşadığı gaza basınca yaşanan atak gidiş olmadı ama bu konuda ilerde olabilecek bir sorunun önüne geçmiş olduk.
                          Tam olarak "atak gidiş" demek doğru değil ama ilk gaz tepkisinde iyileşme oldu benim araçta. Örneğin önceden kasis geçişlerinde gaza dokunurdum, araç bir süre tepki vermez sonra ölçüsüz bir şekilde araç hızla ileri atılırdı, şimdi gaza dokunduğumda hafif bir hızlanma oluyor ve ileri atılma ortadan kalktı. Yani "performans artışı" değil, gaz tepkisinde optimizasyon/iyileşme oldu.

Yorum

Yeni yazılım düz viteste daha etkili hissediliyor. Alt devir çekişi ciddi arttı. Yakıta etkisini hissedemedim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bu servis aksiyonu makyajlı kasalar için değil sanırım.Bende çıkmıyor.

Yorum

Servise telefon açıp ordan öğrenin myopel uygulaması sağlıklı çalışmıyor 4 senedir %80 kendim sorup öğrendim.
                                1.6 SIDI

Yorum

İşleniyor...
                                X