Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Teknik servis aksiyonu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Teknik servis aksiyonu

Arkadaşlar myopel'den baktığımda Teknik servis aksiyonu gözüküyordu. Bağlantıyı takip ederek randevu aldım. Detayı merak ettiğimden Opel müşteri hizmelerini aradım.
    Bana "Sol taraf arka kapak gaz basıncı takviyesi kontrolü diye bir şey çıktı"

Sanırım ST araçlara için bagaj kapağı şeysi. Daha önce bir arkadaşında ST ile ilgili servis aksiyonu için bir mesajını hatırlıyorum (Bulursam ekleyeyim).

Anladığım kadarı ile ST için. Kapak/gaz falan deyince bir an gözlerim yerinden oynadı

ST olan arkadaşların haberi olsun.
    xxx

Şu mesajda arkadaş bahsetmiş belki odur.
    ayrıca Sport Tourer bagaj hidrolik pistonları iyileştirmeye gidiyormuş, yeni parçalar şu an üretimde, geldiği takdirde beni arayıp ücretsiz değiştireceklerini söyediler. Sport Tourer arac sahibi arkadaşlarımın bilgisine.
    http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=15799.0
    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Ynt: Teknik servis aksiyonu

clapclap clapclap Duyarlılığın için teşekkürler Deniz abi pray

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Bakalım bir o mu acaba. Servise randevu aldım. Sende de gözüküyor mu Ömer?

Yorum

Bende gözükmüyor tam olarak nerede yazıyor? Myopel\menü\...

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Bende de çıkmadı. Takipteyiz Deniz Bey.
          "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75
            Bende de çıkmadı. Takipteyiz Deniz Bey.
            Bizim servis biraz ağır Ses seda çıkmadı bir ara benim gitmem lazım.

Orjinal yazı sahibi: omfaya
            Bende gözükmüyor tam olarak nerede yazıyor? Myopel\menü\...

Yorum

My opelde klasik bakım 249tl yazıyor, Petrol Ofisi yağ kullanıyorlar. Tavsiye ediyormusunuz.

Yorum

Po yağ he Kızartma yapsınlar o yağ ile onlar söyleyin
                CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ben servisteki yağı kullandıydım. Ama adamlar hem o yağı kullanıyor hemde altına o yağ için "opel orjinal parçası kullanılmamıştır" diye not düşüyor.

Servise gidemedim ama telefon edip sordum. ST'larla ilgili bilgimiz var (bagaj kapağı amortisörü) ama parça daha gelmedi Ağustos ortası gibi gelecek dedi.
                  Bizim servis mesulü de sanki suç işlemişiz de adamı dövecek gibi konuşuyor

Yorum

5 yaşından büyük araçlarda bakım kampanyalı 250 TL, bu ayın sonunda bitiyor. Petrol ofisi ile anlaşmalı oldukları için PO logolu ürün kullanıyorlardır.
                    Tüm faturalarda parça kodunda * bulunan ürünler için en altta orijinal opel parçası olmadığına dair not düşülür. İçinde * kodlu ürün olsa da olmasada yazar.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Ynt: Sports Tourer teknik servis aksiyonu

Beni az önce aradılar bagaj için değişecek parça geldi dediler. Çok kısa zamanda değişiyor (ücretsiz) uğrarsanız hemen değiştiririz dediler. Bilginiz olsun arkadaşlar.

Yorum

Çok sağolun Deniz Bey. Cumartesi Odak'a gidip baktıracağım.Çalışması düzgündü.Acaba neden değiştiriyorlar?
                        "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Bende de bir sıkıntı yoktu. Sol amortisör değişti. İki dakika da çıkarıp yenisini takıyorlar. Garantiden, herhangi bir ücret talebi yok.
                          Servisteki arkadaş "hiç düşme oldu mu" diye sordu, yoo dedim. Belki onunla ilgili bir sorun varsa o yüzden değişmiştir.

Yorum

Selam arkadaşlar..Myopel de TEKNİK SERVİS AKSİYONU görünüyor,daha önce böyle bir uyarı yoktu.Bu konuda bilgisi olan var mı?Araç 2013 SIDI

Yorum

Evet ben ve 1-2 kişi o aksiyonu uygulattık. Soğutma sisteminde bazı parçalar değişiyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X