Duyuru

Collapse
No announcement yet.

direksiyonda sertlik

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• direksiyonda sertlik

Bir tanidigimin aracinda direksiyonun sert olmasi sorunu var.5.000km once direksiyon kutusu degismis serviste.su an sorun devam ediyor ve servise getirdigimde 2011 modellerde bazilarinda direksiyonlar elektronik degil hidrolik oldugundan biraz daha sert olabilir dedi.bir bilgimiz var mi bu konuda?
    2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
    yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Ynt: direksiyonda sertlik

Flexi olmayan direksiyonlar biraz daha sert,yani senin arabana göre serttir normal direksiyon,flexisiz bir insignia kullanıcısı,flexili araç kullandıgında sürekli direkyonu tam sag ve sola cevirir ve küt küt vurdurudur, sert direksiyona alıstıgından dolayı.Bi sen dene kullan,anlarsın problemin olup olmadıgını Emrecim
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Benim 2010 model aracımda da sertti direksiyon, flexili aracın direksiyonu, flexi olmayan araca göre daha yumuşak...

Yorum

Emrecim sen bi direksiyona otur anlarsin, eger durduk yere sertlesiyorsa muhakkak servise gostersin
        F30 Sport+

Yorum

ATF yağını değiştirmeyi deneyin. Olmaz sa direksiyon pompanız sebebi ile doğal bir sertlik. Pompa değişiminden sonra yumuşacık olacaktır.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Emrecim banada pompada bi sorun var gibi geldi
            F30 Sport+

Yorum

Dışarıda parçaçıda 500 TL orjinali.
              CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
              SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emre2929 View Post
                Bir tanidigimin aracinda direksiyonun sert olmasi sorunu var.5.000km once direksiyon kutusu degismis serviste.su an sorun devam ediyor ve servise getirdigimde 2011 modellerde bazilarinda direksiyonlar elektronik degil hidrolik oldugundan biraz daha sert olabilir dedi.bir bilgimiz var mi bu konuda?
                Emre bey merhaba
                Garanti kapsamından değiştiriyorlar mı direksiyon kutusunu? Benim aracımdada sertleşme problemi oluştu 2-3 gündür rahatsız edici.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post

Emre bey merhaba
                  Garanti kapsamından değiştiriyorlar mı direksiyon kutusunu? Benim aracımdada sertleşme problemi oluştu 2-3 gündür rahatsız edici.
                  Aracınızın modeli nedir?
                  @Murat
                  2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

1.6 CDTI 2016 model (11.ay çıkışlı) Insignia

Yorum

Benim aracım 2014 1.6 t sidi. Bizim araçlarda hidrolik direksiyon yerine elektro servo direksiyon var. Sizin araçta da aynı ise size tavsiyem direksiyon kutusundan önce aracınızın akü ve sarj dinamosunu baktırın. Benzer bir konu açtım yeni sayılır. Benim aracımdaki direksiyon sertliği aküyü tam sarj ettirip geri takinca düzeldi.
                      @Murat
                      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Merhabalar, benim direksiyonun sorunu sertlik değilde yumuşaklık.. 200 km hızla bile gitsem sertleşmiyor. Normalde nasılsa tüm hızlarda öyle yumuşuk. Sizce sorun nedir !

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alidesideroooo View Post
                          Merhabalar, benim direksiyonun sorunu sertlik değilde yumuşaklık.. 200 km hızla bile gitsem sertleşmiyor. Normalde nasılsa tüm hızlarda öyle yumuşuk. Sizce sorun nedir !
                          2009 model mi?
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

2009 model mi?
                            2010 model 1.6 Turbo 180

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alidesideroooo View Post

2010 model 1.6 Turbo 180
                              Muhtemelen elektro hidrolik servo direksiyon yok sizin arabada
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X