Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPEL İNSİGNİA YAĞ MARKASI VE NUMARASI HAKINDA BİLGİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Maşallah. 3 hafta yatan araç kışın tek marşta çalışıyorsa yağı geçtim ateşleme sisteminiz de iyi demek.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
      Maşallah. 3 hafta yatan araç kışın tek marşta çalışıyorsa yağı geçtim ateşleme sisteminiz de iyi demek.
      O 3 haftanın sonunda endişe ile bastım marşa ama kerata üzmedi aksine şaşırttı.Yazın gm yağ varken bu kadar rahat değildi,hayret ettim.

Yorum

Gm yağ olarak beni de daha önce çok üzdü. Motora zararı bile oldu. Benim yeni favorim bizim araçlar için liqui moly nin dexos 1 gen 2 5w30 5lt yağı.
        @Murat

Yorum

Evet liqui ve motul tavsiye ediyorlar.İkiside iyi yağ.

Yorum

Gm yağ olarak beni de daha önce çok üzdü. Motora zararı bile oldu. Benim yeni favorim bizim araçlar için liqui moly nin dexos 1 gen 2 5w30 5lt yağı.
            Liqui Moly yağından memnun kaldınız mı daha önce Mobil1 yada Motul kullandıysanız kıyaslama yapabilirmisiniz!

Yorum

Arkadaşlar yağ değişiminden önce Engine Flush ürününü kullanan var mı? Ben GM yağdan Mobil1 yada Liqui Moly’nin yağına geçiş yapıcam. Fotoğrafdaki ürünü kullanmam yarar yada zarar sağlar mı?
              Tecrübe edinmiş yada bilgisi olan var mı?
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 1 photos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post

Liqui Moly yağından memnun kaldınız mı daha önce Mobil1 yada Motul kullandıysanız kıyaslama yapabilirmisiniz!
                Motul kullanmadım ancak liqui moly için kendi aracımda mobil 1den ve castrol magnatec/edge den de daha iyi sonuç verdi diyebilirim. Bundan sonra sadece bu yağı kullanacağımı düşünüyorum.
                @Murat

Yorum

Motul kullanmadım ancak liqui moly için kendi aracımda mobil 1den ve castrol magnatec/edge den de daha iyi sonuç verdi diyebilirim. Bundan sonra sadece bu yağı kullanacağımı düşünüyorum.
                  Daha iyi sonuç aldığım demenizdeki faktörler yakıt vr sessizlik mi?
                  Teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: M.Aydın View Post

Daha iyi sonuç aldığım demenizdeki faktörler yakıt vr sessizlik mi?
                    Teşekkürler
                    Evet, motor kesinlikle diğer kullandığım yağlara kıyasla daha sessiz çalışıyor.
                    @Murat

Yorum

Yağ doğru, bir sıkıntı olmaz.

Yorum

Selamlar 1.4 T için kaç litre yağ almalıyım? Farklı başlıklarda farkli bilgiler verilmiş.. Araç 2012 model 64 bin km'de, yağ filtresi de değişecek.. Ek olarak, genelde 5~30 kullanılıyormuş.. Adana için (yazları sıcak olduğu için) 5~40 kullanmamın bir sakıncası olur mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: A Şükrü View Post
                          Selamlar 1.4 T için kaç litre yağ almalıyım? Farklı başlıklarda farkli bilgiler verilmiş.. Araç 2012 model 64 bin km'de, yağ filtresi de değişecek.. Ek olarak, genelde 5~30 kullanılıyormuş.. Adana için (yazları sıcak olduğu için) 5~40 kullanmamın bir sakıncası olur mu?
                          yağ.JPG
                          Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

İşleniyor...
                          X