Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Yakıt Tüketim Değerleri Listesi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2.0 dizel 130 hp ile (2012)

sehir içi ortalama trafikte 7.5 litre
    sehir dışı 100 km ortalama ile 6 litre
    5000 km ortalamam ise 7.2 litre

bu arada ben bu aracı almadan önce yorumları okurken cok daha fazla yakıt tuketimi bekliyordum ancak bence bu tuketimler gayet makul.

su anda şirket aracı olarak 2016 model tam otomatik 508 kullanıyoruz ve şehir içi 7.5 litre tuketimi var. 508 de Konfor nispeten daha iyi olsada insignia gerçekten daha seri , atak keyif veriyor.

Yorum

• Evet dostlar, İstanbul'dan Ordu ya yolculuk için çıktığı m yolda İstanbul'dan ful depo ile yolculuğum başladı.
      İlk benzini Samsun da aldım
      toplam km 811 km
      depo dolum 310,00 tl
      herkese iyi bayramlar ve tatiller
      Ekli Dosyalar
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

• Doğubayazıt - Samsun merkez arası 120 km hız ile yapılan yol sonucu yol bilgisayarı 5.2lt ortalama hız 85 km klima hep açıktı eski dizel astram ile arada fark yok gibi uzun yolda, bugünde samsun - ankara işlerin bitimi sonrası izmire yolculuk

Yorum

• Bodrum-Ankara 722 km 110 sabit 4.9 lt. (Pompa hesabı yapamadım.)

Bodrum şehir içinde 350 km virajlı ve ful rapma yollarda kullandım, klima hep açıktı. Ortalama 5.7 ye çıktı. 1065 km sonra Ankara'ya tam yola çıkarken depoyu doldurdum 67 lt mazot aldı. Pompa hesabına göre yol bilgisayarında 5.7 lt çıkan değer 6.3 lt çıktı.

Bodrum-Ankara 120 km agresif kullanım, gazı kökleyerek ivmelenme ile 5.5 lt yaktı.

1805 km totalde yol yaptım ve ortalaması 67 km/h ile 5.6 lt oldu.
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 2 photos.
          2016 Opel İnsignia 1.6 Cdti Sport A/T Black

Yorum

• Yanıtta son durum 2407 km ortalama 5.8 ortalama hız 80 km.
            bu değerler alınırken araç lastik havaları 39 ön/arka bagaj full dolu üç kişi ile yapıldı, şahsen ben memnunum yakıtından ilerleyen kmlerde yakıt düşer daha yeni 15 bin oldu

Yorum

• 2012 1.4T - Uzun yolda sabit hızla giderken ortalama tüketimi sıfırladığımda ilk ekrana gelen ortalama tüketim değeri 8 litre oluyor ve yaklaşık 20km gidince anca 5.5 litreye düşüyor. Hızım 100km.
              Acaba bu bir sorun mu?
              Bu aracın uzun yol ideal hız ve devri ne olmalı?

Yorum

• Yeni Insignia test için kullanıyorum 7.2 şehir içi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• 2,0 cdti 160 hp otm.
                  Uzun yol 120 km/h sabit hiz: 5,7 lt.
                  şehir içi sakin kullanim: 7.0 lt

Yorum

• 10.000 km ortalamam 12,6 lt %80 istanbul ş.içi %20 ş.dışı

Yorum

• Araci daha yeni aldım, 2.0 130 hp, 750 km lik kullanimin ortalama tüketimi (ş.ici+ş dışı) 7.3 lt/100 km

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
                        Evet dostlar, İstanbul'dan Ordu ya yolculuk için çıktığı m yolda İstanbul'dan ful depo ile yolculuğum başladı.
                        İlk benzini Samsun da aldım
                        toplam km 811 km
                        depo dolum 310,00 tl
                        herkese iyi bayramlar ve tatiller
                        Vay be,11 ay önce bir depo 310tl şimdi ise 440tl. Bir depoda 11 ayda 130tl fark. Zengin milletiz.Bu kadar zamma karşın her geçen gün trafiğe yeni bir araç daha katılıyor. Neredeyse ekonomimizin iyi olduğuna ben bile inanacağım. Batı bizi kıskanmasında napsın.

Yorum

• 23 Nisan tatilinin uzun haftasonuna dönmesiyle ben de 4 kişi ve dolu bagajla İstanbul-İzmir yaptım. Hız sınırını geçmeden seyrederek, hafif şehir içi gezileriyle, dönüşte Bursa yolunda köprü trafiğini aratmayan dur-kalk temposuyla genel ortalama ekranda 7.5L, pompa değeri 8L çıktı.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• Son 2 bin km ortalaması 8.4 lt,

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post
                              Son 2 bin km ortalaması 8.4 lt,
                              1.6T motor olduğunu da yazsaydın abi
                              InsigniaTEAM

Yorum

• Aynen 1.6T ve h.içi günlük mesafem 5+5=10 km, motor bile ısınmadan stop ediyorum. 2.5 saat istinyepark avm-Bahçeşehir klimalı trafikte içinde

Yorum

İşleniyor...
                                X