Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Necvox markalı teyp kullanan var mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Necvox markalı teyp kullanan var mı?

Aracım da bu marka görüntülü sistem var memnun olmadığım sorun usb den dinlediğim şarkılarda zevk alamıyorum.Hoporlor sanki patlakmış gibi ses veriyor fakat radyodan dinlediğim de bu sorun olmuyor aldığım ses insanı tatmin ediyor. Bu neyden kaynaklanıyor olabilir fikirleriniz ve tecrübeleriniz varmıdır?
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Aynı multimedia cihazını kullanıyoruz. Sorun usb aygıtınıza atmış olduğunuz parçalarda olabilir. Veyahut yanlış montaj kaynaklı olabilir.

Yorum

Uğur bey siz şarkıları nasıl indiriyorsunuz ve usbye nasıl atıyorsunuz herhangibir program kullanıyor musunuz şarkı formatını falan değiştirmek için yardımxı olabilirseniz memnun kalırım ben direkt youtubedan indirip bi programla format değiştirip öyle atıyorum belki bu izlediğim yol yanlıştır sizin yaptığınız gibi denemek isterim bende belki sorun budur

Yorum

Bende youtube üzerinden indirerek yapıyorum fakat indirdiğim dosyaların kalitelerini genellikle 720p olarak indiriyorum. Çevirme işlemi sırasında da kalite bozulmaması için yüksek kaliteli çıktı seçeneklerini seçiyorum programdan. Format Factory, WinX Conventer gibi programları kullanıyorum.

Yorum

Allah razı olsun teşekkür ederim bende böyle bi deneyeyim birşey olursa size mesaj yoluyla ulaşıp sormak isterim hayırlı akşamlar

Yorum

bir kaç programla uğraşmayın 720 p gibi seçenekler işi uzatır zaten piksel görüntüyü etkiler. size ses formatı lazım.

https://www.onlinevideoconverter.com/tr/mp3-converter

bu linkten youtube linkini yapıştırın(alternatiflerde var) link yapıştırdığınız yerin hemen altında "Diğer Ayarlar" var. oraya tıklayıp 320 kbps falan seçersiniz. hem hızlı hemde alınabilecek yüksek kalite sesi elde edersiniz. indirdiğiniz sesleri bir kalsörde toplayıp direk cihazınız için kullanacağınız usb ye sürüklersiniz. ama yinede aracın orj mm si gibi kaliteli ses çıkacağını sanmıyorum. denemekte fayda var.
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İlginiz için teşekkür ederim Selçuk bey zaten sizin dediğiniz gibi yapıyorum bende ama aşırı derecede kötü çıkıyor ses anlamış değilim ama radyoda öyle değil acaba usb okuyucusunda mı problem var yada en son çare bi amfi takarak deneyeceğim galiba insan müzik dinlerken zevk almadımı araç kullanmak istemiyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                bir kaç programla uğraşmayın 720 p gibi seçenekler işi uzatır zaten piksel görüntüyü etkiler. size ses formatı lazım.

https://www.onlinevideoconverter.com/tr/mp3-converter

bu linkten youtube linkini yapıştırın(alternatiflerde var) link yapıştırdığınız yerin hemen altında "Diğer Ayarlar" var. oraya tıklayıp 320 kbps falan seçersiniz. hem hızlı hemde alınabilecek yüksek kalite sesi elde edersiniz. indirdiğiniz sesleri bir kalsörde toplayıp direk cihazınız için kullanacağınız usb ye sürüklersiniz. ama yinede aracın orj mm si gibi kaliteli ses çıkacağını sanmıyorum. denemekte fayda var.
                Bu siteyle indirilenlerin kalitesi nasıl abi? sende bose var, hakkını veriyor mu?
                yoksa albüm kalitesinde alternatif indirme yollarını aramak mı lazım
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Bu siteyle indirilenlerin kalitesi nasıl abi? sende bose var, hakkını veriyor mu?
                  yoksa albüm kalitesinde alternatif indirme yollarını aramak mı lazım
                  kardeşim açıkçası youtube de bulunan kayda bağlı, ben genelde kaliteli ses arıyorsam, ne de olsa artık internette kota da yok ( aradığım şarkının bir kaç versiyonunu indiriyorum bu programla, eğer orjinal kayıttan youtube a upload edilen bir şarkıysa hemen kendini belli ediyor ve harika ses alıyorum, ama sadece dijital ortam kaydıysa yani convert edilerek (tüm kasetten çevirme şarkılar gibi) 320kbps sadece tiz yükseltiyor ve ses yükseltiyor, benim hoşuma gitmiyor. Özetle Çağrı kardeşim biraz uzattım evet ama son cümlende ki gibi Albüm Kalitesinde elde edebilmek için Albüm kaydının youtube da barınıyor olması lazım, seni kesmez aşağısı.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EdirneLiTT View Post
                    Aracım da bu marka görüntülü sistem var memnun olmadığım sorun usb den dinlediğim şarkılarda zevk alamıyorum.Hoporlor sanki patlakmış gibi ses veriyor fakat radyodan dinlediğim de bu sorun olmuyor aldığım ses insanı tatmin ediyor. Bu neyden kaynaklanıyor olabilir fikirleriniz ve tecrübeleriniz varmıdır?
                    Bende necvox var ama sizin dediğiniz gibi kaliteli sesi ne radyo da nede USB de alıyorum orjinal teyp bence daha iyiydi

Yorum

Arkadaşlar bende de Navimex Android var ve kesinlikle ses kalitesi çok kötü. Ben önlere kaliteli bir component hoparlör (ampli ile besleniyor) taktırdığım halde ses kalitesinde ciddi bir artış olmadı; maalesef bu cihazların ses çıkış kalitesi çok kötü.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                        Arkadaşlar bende de Navimex Android var ve kesinlikle ses kalitesi çok kötü. Ben önlere kaliteli bir component hoparlör (ampli ile besleniyor) taktırdığım halde ses kalitesinde ciddi bir artış olmadı; maalesef bu cihazların ses çıkış kalitesi çok kötü.
                        bende sizin yaptığınızı yapacaktım ama zamanım olmadığı için henüz yapamadım pek etkilemiyor mu bu compenantlar anti falan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                          Ufuk hocam android cihaz arıyordum ve piyasada en çok ta nevimex olduğu görülüyor.
                          Android 8.0, 4 çekirdek vs bir sürü özellik sayıyor ama sizin bu memnuniyetsizliğinizi başka kullanıcılarda da gördüm.
                          Şimdi ise almaktan vazgeçeceğim gibi. Alma amacım navigasyon ve geri görüş olsun istedim
                          Geri görüş kameralı bir ayna takar, telefondan navigasyona devam ederim.
                          En azından ses kalitesinden ödün vermemiş olurum.
                          Bu cihazlardaki ses çıkışından şikayet etmeyen yok neredeyse.

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

İşleniyor...
                          X