Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Telefon navigasyonunun sesini araç hoparlöründen duymak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Telefon navigasyonunun sesini araç hoparlöründen duymak

Arkadaşlar merhaba, telefonum android dolayısı ile carplay özelliğini apple olmadığından kullanamıyorum. Telefon bağlantısını araçla sağladım konuşmalarda falan sıkıntı yok ancak navigasyonun sesini araç hoparlöründen duyamıyorum. Telefonda sesi bluetooth ile ver seçeneği aktif yinede ses çıkmıyor bunu nasıl sağlarım bilen var mı

Ben kendi aracımda bluetooth seçip hem telefondan hem de hoparlörden sesi açınca navigasyon sesi aynen hoparlörden duyuluyor.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Astra vardı bende onda aynı sizin dediğiniz gibi yapıyordum hiç sıkıntı yoktu bunda neden olmuyor anlamış değilim. Telefon görüşmesi yapabiliyorum navigasyon açınca bağlantı varken sesli yönlendirme çalışmıyor acaba android olduğu için mi?

Yorum

Benim telefonum da android. Ancak önceki android telefonumda sesi aktaramıyordum, telefonum lg g3 idi. Şimdiki telefonum xiomi note 3 ve sorun yaşamıyorum. Başka telefonla denediniz mi?
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Telefon araca bluetooth ile bağlıyken media tuşuna basarak sd card-usb-bluetooth arasında geçiş yaparak bluetuoth a gelmeniz lazım.o zaman navigasyon sesini duyarınız.ama müzik dinlemek isterseniz müziği de telefondan açmanız lazım.(2013 ve üzeri makyajlı kasa için geçerli)bunlar tamamsa sesi de biraz fazla açın.navigasyon sesi orta şiddette duyulmaya başlıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eto1907 View Post
            Telefon araca bluetooth ile bağlıyken media tuşuna basarak sd card-usb-bluetooth arasında geçiş yaparak bluetuoth a gelmeniz lazım.o zaman navigasyon sesini duyarınız.ama müzik dinlemek isterseniz müziği de telefondan açmanız lazım.(2013 ve üzeri makyajlı kasa için geçerli)bunlar tamamsa sesi de biraz fazla açın.navigasyon sesi orta şiddette duyulmaya başlıyor
            Evet dediğiniz gibi yapınca oldu ama aynı anda usb çalmıyor böyle oluncada, yapacak birşey yok sanırım bu şartlarda. Apple olsa komple ekranı yansıtabiliyormuşuz şansıma telefonu da yeni almıştım

Yorum

Yetkili servisten AndroıdAuto yükletin.O zaman istediğiniz şekilde kullanırsınız.Teybin ekranında navigasyon falan çıkar.Ben öyle kullanıyorum.

Yorum

Ne kadar istiyorlar yükleme için?

Yorum

250tl tuttu.Servisten servise değişebiliyor.

Yorum

Ben istanbul da opel odak topkapı da yaptırdım 300 tl aldılar

Yorum

Sizlerin yazdıklarından sonra bursa yetkili servisi olan neskarı aradım adamların böyle bir konudan haberleri bile yok

Yorum

Malesef bazı servisler dünyadan bi haber.Bende İzmir'de 4 tane yetkili servis olmasına rağmen Manisa'da yaptırdım.

Yorum

İşleniyor...
                        X