Duyuru

Collapse
No announcement yet.

far drl

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• far drl

Merhaba arkadaşlar,

insigniam da sol drl deniyordu sanırım far köşelerinde bulunan beyaz yanan ledlerden biri yanmıyor gibi. Bunu nasıl değiştirebilirim . Far açılacak galiba . Bunun bir tanesinin yanmaması afl far hatasına sebep olur mu . Çünkü arada bir hata veriyor afl servis gerekli diye.

Farın sökülmesine gerek yok, far kapağının içerisinde değiştiriyorlar. aracı çalıştırdıktan sonra ve farlar yanıyorsa sadece direksiyonu sönük olan tarafa çevirince AFL servis gerekli yazısı çıkar
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Bende aracımı aldığımda sol far ledleri yanmıyordu. Genellikle su almasından ötürü yapıyor bu arızayı. Usta bir farcıda tamir ettirebilirsiniz , far komple ısıtılarak açılıyor. Ledlerin şiddetini ayarlayan beyin de değişecek olabilir bende o kart değişim oldu ve 2 senedir sorunsuz kullanıyorum.

Yorum

parklardan ziyade sanırım gündüz farlarından bahsediyor arkadaş. nasıl bozuldu ki acaba? led kolay kolay arıza yapmaz.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
          parklardan ziyade sanırım gündüz farlarından bahsediyor arkadaş. nasıl bozuldu ki acaba? led kolay kolay arıza yapmaz.
          Aynen hocam gündüz farı 3 tane led far sanırım bir tanesini yanmıyor. Nasıl oldu hiç bilgim yok. Akşam eve gittiğimde resim çeker koyarım daha sağlıklı olur. Peki netten örnek verebilir misiniz ? Şunu alıcan takıcaksın diye.

Yorum

Ben viraj aydınlatma lambası anladım...
            2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Ek bilgi için o zaman ekleyelim

DRL = Daytime Running Light demektir. Yani gündüz farı kısacası.

Led yandıysa önce sebebi araştırılsa iyi olur. Nasıl değiştiği hakkında bir fikrim yok maalesef. Ama illaki bir kaynak ya da bilen vardır. en kötü servise danışın.
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                Ek bilgi için o zaman ekleyelim

DRL = Daytime Running Light demektir. Yani gündüz farı kısacası.

Led yandıysa önce sebebi araştırılsa iyi olur. Nasıl değiştiği hakkında bir fikrim yok maalesef. Ama illaki bir kaynak ya da bilen vardır. en kötü servise danışın.
                Akşam baktım led yanıyordu kafasına göre sönüp yanıyor herhalde hocam.

GENUINE Vauxhall Astra Zafira Insignia USB ADAPTOR / CONNECTOR / SOCKET - NEW

Link eklemeye çalıştım bunun gibi aux nerede bulabilirim satan yer var mı Türkiyede .aux bozuk ses kısık bozuk çıkıyor. Söktüm jackı çıkardım pinler yamuk du düzelttim öyle direk taktım jacksız yine aynı
                Zafira B (05-12). Genuine Vauxhall. Astra J (10-15). Insignia A (09-17). USB Socket / Adapter / Connector. | eBay!

Yorum

İşleniyor...
                X