Duyuru

Collapse
No announcement yet.

R700 intellilink usb sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• R700 intellilink usb sorunu

Merhaba arkadaşlar 2014 cosmo insignia aracimda bulunan usb sisteminde sorun yaşıyorum daha önceden böyle bir sorun yoktu fakat suan usb içindeki bazı şarkıları açıyor bazilarinı acmiyor direk atlıyor 200 şarkının 20 tanesini görüyor yada bazen hiç görmüyor gibi bir Problem var biraz yorumları okudum 4 gb usb 1000 şarkıyı asmayin yazanlar olmuş 2 gb 200 şarkı ile deniyorum fakat sonuç yine aynı bu tarz bir sorun yaşamış arkadaslarimiz varsa yardimlarinizi rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim

32gb lik usb kullanıyorum hiç sorun yaşamadım, servise bir sorun yazılım güncellemesi olabilir. Aracımı 2014 de aldım ilk 1 sene medya ile ilgili sorunlar yaşamıştım güncellemeler yapıldı 2-3 defa bence bir sorun.
    1.6 SIDI

Yorum

USB'yi formatlayıp sonra şarkıları tekrar yükleyin, sorununuz düzelecektir.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
      2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

USB yi NTFS dosya sistemi şeklinde biçimlendirirseniz sorun muhtemelen çözülür.
        2014 Insignia Cosmo 1.6 SIDI AT 170hp. Başkent

Yorum

Yaptim ancak sorun yine de devam ediyor şarkıları nerden hangi tustan başaramadı basatım çift atlıyor bu seferde yada 200 şarkıda sadece 40 tanesini açıyor

Yorum

cihazı fabrika ayarlarına döndürün olmaz ise akü kutup başını söküp biraz bekleyip tekrar takın. Olmaz ise servis ziyareti yapın.
            1.6 SIDI

Yorum

İşleniyor...
            X