Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dvd800 İnfinity yerine geri görüşlü Android doğru mu?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Dvd800 İnfinity yerine geri görüşlü Android doğru mu?

Aracımda İnfinity opsiyonlu Dvd800 var.. Ancak geri görüş kamerası , telefon ekranı yansıtma ve bilimum uygulamalardan da faydalanmak isterim.. Araç ayarları, konfor ayarları gibi müdahalelerden eğer Android kullanacak olursam vazgeçilir mi? Kullanan varsa yardımlarını bekliyorum..
    İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Merhaba,
    Benim aracimda ayni sizinki gibi. Geri görüs kamerasi bulunmamakta. Bence hic ugrasmayin derim orjinali varken sonradan aracin elektronik sistemine müdahale etmeyin. Sesli uyarilar var zaten hic gerek yok inanin paranizda cebinizde dursun. Arac ayarlari ve konfor ayarlari gibi özelliklerden vazgecmenize gerek olmayacaktir. Önceki dizel Insignia mda vardi sonradan takilan Android.
    Insignia'nın büyülü dünyasında yolculukta...

Yorum

Cevap için teşekkürler , ben de pek sıcak bakmıyorum zaten.. Ara geçişleri, araçla tam uyum sağlanamaması eksileri.. Belki ekranı biraz renkli ve canlı.. Onun için de çok riske girilmez.. İnterface olarak değerlendirilebilir belki.. Bu arada dvd 800 ama dvd mp3 çalmıyor.. Hadi video oynatmıyorsun, bari müziğini çalaydın..
      İnsignia Cosmo 1.6 Turbo Flexride + Infınıty + 19'' + Şerit Takip + DVD800 + Buzdolabı + Sunroof +LPG

Yorum

merhabalar Benim aracımdada aynı opsiyon var. Bluetooth ile bağlandığınızda telefondaki müzikleri çalamıyorum. Sizdedemi aynısı?

Yorum

İşleniyor...
        X