Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Konsoldaki ekranın tam oturmaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Konsoldaki ekranın tam oturmaması

herkese selam, 2011 cosmo aracımda aldığımda navitech ya da necvow tam hatırlamıyorum media player takılıydı serviste takılmış ama ekranın göğüse tam oturmuyor aşağıda kaldığı için ekran çerçevesinin üst kısmında boşluk kalıyor. Sırf bu çirkin görüntü yüzünden değiştirecem artık bir türlü oturtamadım yerine, Geçmesi gereken tırnak klips neyse artık hepsi olması gerektiği gibi.
    Sizlerde de bu sorun varmı acaba? Bir de radyo düzgün çekmiyor tv zaten çalışmıyor tavsiye edeceğiniz başka marka model var mıdır acaba?
    İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Aynı sorun bende de var. Çözüm yok. Sonradan takilanlarin hemen hepsinde radyo gene problem. Kiminde arama yapmıyor. Kiminde de kanal yok vs. Vs.

Yorum

Markadan markaya değişmekle birlikte sonradan takılmış ekranların çerçevesi hiçbir zaman orijinal gibi olmuyor
      InsigniaTEAM

Yorum

İnternetten gördüğüm bazı modeller tam oturmuş yerine sanki ama emin olamadım. klipsleri oynayınca bu sefer de havalandırma çıkışı kasıntı yapıyor.
        İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmethamdi55x View Post
          İnternetten gördüğüm bazı modeller tam oturmuş yerine sanki ama emin olamadım. klipsleri oynayınca bu sefer de havalandırma çıkışı kasıntı yapıyor.
          İnternette genelde fotoğraf üzerine cihaz ekranını montajlıyorlar, yani çerçeve orijinal oluyor.
          InsigniaTEAM

Yorum

Bende necvox kullanıyorum üst tarafta boşluk bende de var malesef ama radyo çekmesinde hiç bir sıkıntı yok benimde sorunum usbden çalan şarkılardaki kalitesizlik o neyden kaynaklanıyor acaba

Yorum

İşleniyor...
            X