Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Orjinal Bluetooth'lu teyp

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Orjinal Bluetooth'lu teyp

Dostlar aracım 2010 1.6 T elegance. Aracımda turuncu-kırmızı ekranlı orjinal teybi var. Ancak benim en büyük sıkıntım bluetooth bağlantım yok. aracıma navigasyon vs. gerekmeksizin ciddi kafama takıyorum. Direksiyon üzerindeki tuşlar sadece mute yapıyor. aynı "orjinal" teypten bluetooth bağlantılı direksiyon üzerindeki tuşlarla uyumlu, telefon görüşmesini araçtan yapabileceğim fikir ve bilgilerinize AÇIM . En büyük takıntım aynı konsol olması navigasyon,multimedya vs olmaksızın bu değişikliği nasıl bir teyp alarak çözebilirim???
    Elinizde bu şekilde bir ürün varsa da konuşalım değerlendirelim. İyi forumlar...

Orjinal yazı sahibi: Yico View Post
    Dostlar aracım 2010 1.6 T elegance. Aracımda turuncu-kırmızı ekranlı orjinal teybi var. Ancak benim en büyük sıkıntım bluetooth bağlantım yok. aracıma navigasyon vs. gerekmeksizin ciddi kafama takıyorum. Direksiyon üzerindeki tuşlar sadece mute yapıyor. aynı "orjinal" teypten bluetooth bağlantılı direksiyon üzerindeki tuşlarla uyumlu, telefon görüşmesini araçtan yapabileceğim fikir ve bilgilerinize AÇIM . En büyük takıntım aynı konsol olması navigasyon,multimedya vs olmaksızın bu değişikliği nasıl bir teyp alarak çözebilirim???
    Elinizde bu şekilde bir ürün varsa da konuşalım değerlendirelim. İyi forumlar...
    Hocam şöyle bir şey takabilirsiniz belki.

https://tr.aliexpress.com/item/32G-R...ceBeautifyAB=0
    Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Aracınızda aux girişi varsa bunlara takılan bluetooth adaptörlerinden deneyebilirsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

dostlar cevaplar için teşekkür ederim. Buraya o tam ekranı geirtmek ayrı bir sıkıntı gümrük vs ve burada onu montaj yapabilecek usta pek yok. diğer ihtimali denedim aux tan aldığım bluetooth direksiyondan kontrol edilemiyor ve kalitesi 2 -3 aracı yüzündençok düşük oluyor. Ayrıca kablo oynaması vs kesilmeler sık oluyor. teybin üst modellerle soketleri aynı mı (ya da uyumlu mu?) ?

Yorum

Çinden ürün getirtmeye gerek yok ki 200küsür dolara tv boyutunda ekran sunan üründen de pek hayır beklemem ben açıkçası ) Bu tarz ürünler genelde göze hitap etse de elektronik sistemlerinin zayıflığı sebebiyle ağır çalışması ve sorunları insan sinirlerine pek iyi hitap etmiyor
          Ortalama 2000 TL civarına piyasada garantili ve bilindik ürünleri bulabilirsiniz. Orijinalle ilgili birşeyler düşünmenize gerek yok çünkü muhtemelen olmaz yada astarı yüzünü geçer. Aynı teybe sahip Cosmo'da bluetooth var yani bu aslında teyple alakalı birşey de sayılmayabilir.
          InsigniaTEAM

Yorum

Hocam diğer konuda Uğur Bey CD400 vermeyi teklif etmiş bir bakın isterseniz. İşinize yarar belki.

http://www.insigniateam.com/forum/serbest-kürsü/serbest-kürsü-aa/602806-ücretsiz-parçalar/page6
            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Bu konuyla ilgili benim de soracaklarım var; aracım 2012 ve aynı şekilde direksiyon üzerinde ve ana konsoldo teyp bölümünde düğmeler olmasına karşılık bluetooth yok araçlarımızda. Bu tuşların aktif olacağı üst modellerin teypleri ile değiştiremez miyiz? O bölgeye double alıp takmak istemiyorum. Aux üzerinden harici çözümler de var ama ben direksiyondaki tuşları kullanmak istiyorum. Bu konuda bir çözüme ulaşabilen arkadaşımız var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: soulless View Post
                Bu konuyla ilgili benim de soracaklarım var; aracım 2012 ve aynı şekilde direksiyon üzerinde ve ana konsoldo teyp bölümünde düğmeler olmasına karşılık bluetooth yok araçlarımızda. Bu tuşların aktif olacağı üst modellerin teypleri ile değiştiremez miyiz? O bölgeye double alıp takmak istemiyorum. Aux üzerinden harici çözümler de var ama ben direksiyondaki tuşları kullanmak istiyorum. Bu konuda bir çözüme ulaşabilen arkadaşımız var mı?
                Direksiyonun üzerindeki ve ana konsolda bulunan telefon tuşunun da aktif olduğu bir cihaz oem olarak yok mu? Benim cihazda cd400 yazıyor, mesela bunu cd500-700-800 ile değiştirip direksiyon üzerinde bulunan tuşlar da dahil olmak üzere araca bluetooth özelliği aktarılamıyor mu?

Bunun cevabı hayır ise. Son dönemde android cihaz takıp direksiyon üzerindeki tuşları da aktif olmak koşulu ile aracına cihaz takan arkadaşlarmız hangi modeli tavsiye ederler? Malum sitelerde onlarca ilan var... Yukarıda yazdığım yapılamıyor ise de android bir cihaz takılı olsun bari araçta...

Yorum

İşleniyor...
                X