Duyuru

Collapse
No announcement yet.

R700 için Android Auto güncelleme (İstanbul)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Alkantra View Post

295 lira uygun bir fiyat, 2-3 ay önce miydi bu fiyat?
    2018 Subat ayinin ikinci haftasiydi guncel fiyat bu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bay C View Post

2018 Subat ayinin ikinci haftasiydi guncel fiyat bu.
      Yanlış anlamadıysam Android auto yazılımı gelmiş bayilere. Doğrumu?

Yorum

Servisler güncelleme ile ilgili telefon üzerinden net bilgi veremeyebiliyorlar en sağlıklısı aracı servise götürüp gm'nin sistemine bağlatıp bilgi almak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Yanlış anlamadıysam Android auto yazılımı gelmiş bayilere. Doğrumu?
          zaten varmış, aracı sisteme bağlayıp eğer uyumlu ise gm merkezden yüklemesini yapıyorlar, benim aracım 2016.

Yorum

Bu uygulamayı gayr-ı resmi olarak yüklüyorlar. Servisin biri 295 isterken bir diğeri 600 gibi farklı bir rakam talep ediyor işçilik katarak... Ancak android Auto resmi olarak Türkiye'yi desteklemediği için bu yükleme işleminin de bir resmiyeti yok. Tabii durum böyleyken bazı araçlarda neden standart olarak geliyor o da ayrı bir konu.

Bay C, sizin araçta da hareket halinde Video kapanıyor mu ?

Yorum

Servislerde bulmuş parayı kıvırmanın yolunu.Aracı satarken var dediğin özelliğin arkasında durup ücretsiz yüklemen gerek. Ancak böyle müşteri memnuniyeti sağlarsın

Yorum

diğer markaları bilmiyorum bugüne kadar opel'de satış sonrası hizmette müşteri memnuniyeti göremedim

Yorum

Opel Gercekte 2016 aracima android autoyu 40 euro + KDVye yuklettim. 293 TLye gelmis oldu, bilginize.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fetulu View Post
                    Opel Gercekte 2016 aracima android autoyu 40 euro + KDVye yuklettim. 293 TLye gelmis oldu, bilginize.
                    Çok teşekkür ederim.

Yorum

2015 modellere de uyar mı acaba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ekrem17 View Post
                        2015 modellere de uyar mı acaba
                        menüde carplay varsa servis yükleme yapar.

Yorum

İnterface aldım daha kapsamlı gibi geldi teşekkürler

Yorum

İnterface aldım daha kapsamlı gibi geldi teşekkürler
                            Nasıl bişey,resim,fiyat ve biraz teknik bilgi rica edebilirmiyim?

Yorum

Bu videoyu forumdan bir arkdaş eklemiş zamanında baya bilgi veriyor çok faydalı. Yapan firma istanbulda ama tüm illerde anlaşmalı tuningçileri var montajı onlar yapıyor cihaz fiyatı 1500 artı kdv kamera dahil fiyat. benim aracımda kamera var ama yinede kameralı aldım başka bir araçta değerlendiricem kamerayı.istanbulda olmadığım için birde 200 tl montaj ücreti var daha cihaz elime ulaşmadı c.tesi günü montaj yapılacak kullanıp tekrar bilgi veririm.

https://youtu.be/ymiGjir6RJ8

Yorum

Bu videoyu forumdan bir arkdaş eklemiş zamanında baya bilgi veriyor çok faydalı. Yapan firma istanbulda ama tüm illerde anlaşmalı tuningçileri var montajı onlar yapıyor cihaz fiyatı 1500 artı kdv kamera dahil fiyat. benim aracımda kamera var ama yinede kameralı aldım başka bir araçta değerlendiricem kamerayı.istanbulda olmadığım için birde 200 tl montaj ücreti var daha cihaz elime ulaşmadı c.tesi günü montaj yapılacak kullanıp tekrar bilgi veririm.

https://youtu.be/ymiGjir6RJ8
                                Hayırlı olsun.Montaj sonrası da bilgi alırsak çok iyi olur.

Yorum

İşleniyor...
                                X