Duyuru

Collapse
No announcement yet.

carplay navigasyon sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• carplay navigasyon sorunu

Değerli dostlar öncelikle merhaba. Şöyle bir durumlar karşı karşıyayım. iphone telefonu orijinal kablosuyla usb den bağlıyorum. CarPlay aktif oluyor. Haritaya giriyorum yalnız 1-2 dk sonra beni uygulamadan atıyor. Henüz arama ve mesaj uygulamarını kullanmadım ancak; sadece projeksiyon moduna alıp hiç bir uygulamaya girmediğim zaman herhangi bir sorun yok ama gelin görün ki navigasyonu kullanmak istediğimde harita uygulamasına giriyorum, yol tarifi alıyorum, 1-2 dk sonra carplay den komple atıyor beni. Var mıdır bir hal çaresi?
    Aracım 2017 1.6 cdti sport.
    İyi akşamlar..

bence kablonuz sorunlu. farklı bir kabloyla deneyin.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
      bence kablonuz sorunlu. farklı bir kabloyla deneyin.
      Denedim lakin sonuç aynı. Servise gidecez sanırım..

Yorum

bende de aynı sorun cok nadir de olsa oluyor. telefonu bastan baslattıgımda duzeliyor. dolayısıyla dusuncem arac ici sitemden degilde telefon yazılımından kaynajlandıgı yonunde. telefona soft reset atabilirsiniz bunu yasadıgınızda.

1.6 CDTI - A/T - OPC Line - 2CR 170hp - Summit White - Winter Package

Corvin Android Interface - Soundmagus VS90.4 Amplifier - Morel Maximus Ultra Components - Pioneer TS-WX710A Subwoofer

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40/19 ROF - Pirelli Sottozero 3 245/40/19 ROF

Wir leben Autos.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: savepandas View Post
          bende de aynı sorun cok nadir de olsa oluyor. telefonu bastan baslattıgımda duzeliyor. dolayısıyla dusuncem arac ici sitemden degilde telefon yazılımından kaynajlandıgı yonunde. telefona soft reset atabilirsiniz bunu yasadıgınızda.
          Olabilir.. Zira telefonu en son ne zaman kapatıp açtım o bile belli değil zavallı sürekli çalışıyor. Deneyeceğim.. Teşekkürler

Yorum

Birde telefonun kablo takılan kısmının içini temizlemeyi deneyin, genelde oradaki tozdan dolayı sağlıklı iletişim sağlayamadığından bağlantı kesiyor. Belki çözebilir.
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
              Birde telefonun kablo takılan kısmının içini temizlemeyi deneyin, genelde oradaki tozdan dolayı sağlıklı iletişim sağlayamadığından bağlantı kesiyor. Belki çözebilir.
              Denemediğim birşey kalmadı. Herşeyi yaptım bir de sizin önerinizi deneyeceğim. O da olmazsa artık boş bir vakitte servise gideceğim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 3_telli View Post

Denemediğim birşey kalmadı. Herşeyi yaptım bir de sizin önerinizi deneyeceğim. O da olmazsa artık boş bir vakitte servise gideceğim..
                Aynı sıkıntı 2 hafta önce bendede oldu. Orjinal olmayan kabloyu takınca 2 3 dk sonra uygulamadan attıyordu. Fakat orjinal kabloyu takınca o sıkıntı ortadan kalktı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilbey kurt View Post

Aynı sıkıntı 2 hafta önce bendede oldu. Orjinal olmayan kabloyu takınca 2 3 dk sonra uygulamadan attıyordu. Fakat orjinal kabloyu takınca o sıkıntı ortadan kalktı.
                  üstad orijinal kabloda da aynı sorun mevcut malesef hala bir çözüme ulaşabilmiş değilim önerileri bekliyorum. servise gitmek için de hala işten vakit bulamadım konu güncelliğini koruyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 3_telli View Post

üstad orijinal kabloda da aynı sorun mevcut malesef hala bir çözüme ulaşabilmiş değilim önerileri bekliyorum. servise gitmek için de hala işten vakit bulamadım konu güncelliğini koruyor
                    ilginç bugün özellikle gene denedim orjinal olmayanda gene aynısını yaptı. Ama orjinal olanda normal şekilde çalıştı

Yorum

orjinal kabloda sıkıntı çıkarmaması gerekiyor, eğer giriş yuvasında oksitlenme kirlenme yoksa tabi, aksi halde telefonunuzu fabrika ayarlarına çevirin, ya da intellilink i fabrika ayarlarına çevirin tekrar deneyin.
                      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                        orjinal kabloda sıkıntı çıkarmaması gerekiyor, eğer giriş yuvasında oksitlenme kirlenme yoksa tabi, aksi halde telefonunuzu fabrika ayarlarına çevirin, ya da intellilink i fabrika ayarlarına çevirin tekrar deneyin.
                        Üstadım intellilinki fabrika ayarlarına nasıl çeviriyoruz? Bilgilendirir misiniz?

Yorum

menüsünde vardı, menü sırası aklımda değil ama akşam menüye bakmaya çalışacağım.

Yorum

Var mı bir gelişme?
                            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                              Var mı bir gelişme?
                              cagri hocam bir gelişme yok. Bizim kurslar da başladı iyice geç çıkmaya başladık okuldan bir türlü gidemedim servise. Ben bi sonuca ulaşamdım hemen hemen herşeyi denedim artık servis çözebilirse servis çözecek. Bu arada servise gitmişken kapı ayarı yapılacak sanırım 100 km/h de rüzgar sesi almaması lazım, ön camlara yaptıkları filmde kabarcıklar var onlar değişecek, sağ arka lastik basınç sensöründe bir sorun mu vardır nedir kendi kendine uyarı verip kayboluyor ortalıktan... Anlaşılan serviste biraz işimiz var..

Yorum

İşleniyor...
                              X