Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Navimex android 7.1

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Navimex android 7.1

http://urun.n11.com/multimedya-siste...emi-P201046585

bu ürün hakkında bilgisi olan kullanan deneyim sahibi olan varmı acaba

Güzel cihaz ama uygulamada nasıl performans veriyor bilemiyorum sitede uygulayan yada gören varsa bilgi verirse iyi olur.

Yorum

arkadaşlar navimex android 7.1 taktırdım.sistem gayet güzel ve arabaya yakışıyor.fakir durmuyor.biraz uzun kullanayım deneyimlerimi paylaşırım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: haseren View Post
        arkadaşlar navimex android 7.1 taktırdım.sistem gayet güzel ve arabaya yakışıyor.fakir durmuyor.biraz uzun kullanayım deneyimlerimi paylaşırım.
        Beklemedeyim. Deneyimlerinizi merak ediyorum...
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Beklemedeyim. Deneyimlerinizi merak ediyorum...
          tamam hocam hafta sonu müsait olurum inşallah o zaman detaylı inceleyip sizlere bi video da çekebilirim.sağlıcakla..

Yorum

Inceleme yapamadım yoğunluktan dolayı ama almak isteyen arkadaşlar navimex yerine nefron alsin arada fiyat farkı var ama kalite farkıda var navimex gelecek olursak memnuniyetsiziligim yok.nefron alırdım şimdiki aklım olsa.navimex j3 ise nefron j7 diyelim ozetle

Yorum

bu tarz navigasyon taktırdığımızda araç ayarlarına ulaşabiliyormuyuz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cosmotourer View Post
                bu tarz navigasyon taktırdığımızda araç ayarlarına ulaşabiliyormuyuz?
                Ulaşabilirsiniz, araçla uyumlu oluyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Ulaşabilirsiniz, araçla uyumlu oluyor.
                  en çok merak ettiğim konuydu çok teşekkürler bi car vocal'e uğramak lazım kısa zamanda

Yorum

Ben insigniami sattim.bu tarz teyipler cin mali ve kaliesiz arkadaslar.ses ciddi manada.l bozuluyor orjinal teyioteki bluetooth ile canavar givi konusulurken bunda kherkes sesin az kotu geliyor diyr sikayey ediyor.bilginiz olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: haseren View Post
                      Ben insigniami sattim.bu tarz teyipler cin mali ve kaliesiz arkadaslar.ses ciddi manada.l bozuluyor orjinal teyioteki bluetooth ile canavar givi konusulurken bunda kherkes sesin az kotu geliyor diyr sikayey ediyor.bilginiz olsun.
                      Aynı şikayet benim de başıma gelmişti.

Yorum

İşleniyor...
                      X