Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İntellink CD girişi yok!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İntellink CD girişi yok!

Merhaba arkadaşlar. Yeni aldığım 2013 Insignia Elegance Edition 1.6 AT nin multimedya sistemi aşağıdaki gibi, ne hikmetse CD çaları bulunmuyor, yeni farkettim. Ayrıca USB porttan taktığım hiç bir usb'yi görmedi. Bluetooth dan her türlü çalıyor, sorunsuz. USB'den müzik çalmama ihtimali var mıdır sizce? Nasıl çözebilirim sorunu?

You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Merhaba
    cd girişi zaten yok. usb nizi fat32 şeklinde formatlayıp deneyin.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
      Merhaba
      cd girişi zaten yok. usb nizi fat32 şeklinde formatlayıp deneyin.
      Fat 32 şeklinde de formatladım bir değişim olmadı. Media tuşuna bastığımda birşey çıkmıyor. USB'yi gördüğü zaman otomatik olarak çalıyor mu sistem?

Yorum

normalde sorun yoksa mediaya basınca usb bölümünde otomatik çalar. ntfs deneyin. sorun olmaması lazım. başka flash bellek deneyin. o da olmazsa usb girişi bozulmuş olabilir.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Akünün kutupbaşını sökün takın ve sonra tekrar usb yi deneyin görmesi lazım ve mp3 leri play etmesi lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
            Akünün kutupbaşını sökün takın ve sonra tekrar usb yi deneyin görmesi lazım ve mp3 leri play etmesi lazım
            Kutupbaşini da söküp taktim ama nafile. Son care servise goturecegim artik yarin. Alakaniza tesekkutesekkurler.

Yorum

İşleniyor...
            X